sonradan çaprazlanan bacak :(

burcu8754

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2011
207
0
yaa kızlar benm eskiden çok güzel bacaklarım vardı ama son 1-2 yıldır bacakalrım eğilmeye başladı bu neden olmuş olabiilirki bacakalrım şimdi X bacak dediğimiz hale elmeye başlıyor bunun nedenini bilen var mı yaaa bi,de ne yapmam gerekiyor

1) D vitamini eksikliği olabilir.Günde en azından 15 dakıka bacaklarının güneş görmesini sağla.
2) Yanlış ayakkabı seçiminden kaynaklanabilir.Ortopedik ayakkabı kullan.Ayağını yanlış basmandan dolayı zamanla bir eğrilik olmuş olabilir.
3) Sana öyle gelmiş olabilir. (iki ayağını birleştir ve aralarındaki açı eşit mi ona bak,çarpık olup olmadığını anlarsın.)

evet kilo verdim cevaplarınız için çoooooook teşekkür ederim bi sorum daha olucak ama acaba bacakalrım bundan sonra gitgide çaprazlanacakmı yoksa düzlebilir mi

evet kilo verdim cevaplarınız için çoooooook teşekkür ederim bi sorum daha olucak ama acaba bacakalrım bundan sonra gitgide çaprazlanacakmı yoksa düzlebilir mi

Boyunu ve kilonu yazabilir misin? Belki cok zayifladin o yüzden öyle oldu. Yukarida arkadasin yazdigi önerileri de dikkate al.

bi ara çok kilo vermiştim 1 yıl önce ama son 6 ayda toparladım kendimi ozamanlar boyum 1,65 60 kilodan 48e düşmüştüm şimdi 55e çıktım

sadece bacaklarınızda mı var bu sorun? kemik erimesi gibi bir durum olabilir mi acaba? bu konuda uzman değilim o yüzden ne desem yalan ama bir doktora görünebilirsiniz.altından ciddi bir şey çıkmasın sonra.

sadece bacaklarınızda mı var bu sorun? kemik erimesi gibi bir durum olabilir mi acaba? bu konuda uzman değilim o yüzden ne desem yalan ama bir doktora görünebilirsiniz.altından ciddi bir şey çıkmasın sonra.

sanırım haklısınız dokotra görünsem ii olur elmdeki eklemlerdede ağrı hissediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…