Sona mi geldik?

İki güne bir dışarı çıkılmaz. Kadınlar haftanın 3 4 günü disarda olsa kıyamet koparırlar erkeğin ne farkı var?
Gayet haklısınız. Çok can sıkıcı bir durum. Yatak ayıracak kadar sinirlendiyseniz bu yeni olan birsey değil demek ki uzun süredir var. Buna rağmen hala aynı şekilde çıkmaya devam mı ediyor?

Tabii ki çok. 2 günde bir akşam evde olacak adami napalim? Çocuklar bir tek annenin mi? Anne 2 günde bir çıksa anneliğini eksiksiz bulmayacak mısınız?
yok zaten ben de aynı sekilde kadının da çıkmasını savundum. haftada 2-3 gün ayrı vakit gecirmek bana göre iyi hoş. 2 gün o durur çocuklarla, 2 gün ben. ben okay olurdum

Çok geç gelmiyor 11 de evde oluyor yoruldum belki sadece bu son damladır yılların yorgunluğudur bilemedim romantizm
17 senedir böyle mi?
yok böyle degildi basta çok iyi giden evliliğimiz vardı bana yardımcı olurdu beni düşünürdü bu ne zaman arkadaş çevresini değiştirdi ilgisiz alakasız biri oldu.

yok zaten ben de aynı sekilde kadının da çıkmasını savundum. haftada 2-3 gün ayrı vakit gecirmek bana göre iyi hoş. 2 gün o durur çocuklarla, 2 gün ben. ben okay olurdum
Kadin çıkamıyor işte. Çocuklar kaç yaşında olursa olsun kadının bir uzvu gibi.

Arkadaş çevresi nasıl insanlar? 2 günde bir çıkamaz evli biri. Siz o çıkmadan kendiniz plan yapıp çıkın.

Arkadaş çevresi nasıl insanlar? 2 günde bir çıkamaz evli biri. Siz o çıkmadan kendiniz plan yapıp çıkın.
Nasıl mi biri bekar digeri evli ama evine ilgisiz bir adam 2 si de sorunlu tip he toplaninca ne yapıyor derseniz alkol aliyorlar ama 2 günde bir bunlarla degil mesela bir ciktiginda eniştesiyle buluşuyor, diğer zaman bunlarla diger zaman derneğe gidiyor gibi

Bu boşanma sebebi değil bence. Hani evdeyken ilgisiz mi?
ya soyle ornek vereyim ben 6.30 da evde oluyorum o 4 gibi evde oluyor fakat beni bekliyor gidiyorum karnım açıktı diyor. neden bişeyler hazırlamadin diyorum? her gun makarna mi yapayım diyor? baska bişey yapamıyorum diyor ki bu bahaneye deli oluyorum orda bir sinirleniyorum. Koştur koştur mutfaga yemek yapıyorum başka bir gun geliyorum evde yok, nerdesin ben birazdan gelicem diyor. geliyor yemek hazırsa yemek yiyor ya bu normal mi sizce ya?

Haftada bir çıkması normal ama 2 güne bir fazla
Zaten evlilik zamanla monotonlaşıyor
Bazıları ev arkadaşı gibi oluyor
İlk yıllarda ki gibi ilgi beklentisi üzer

Çocuklarınız büyükmüş aile büyüklerine bırakıp, sizde arada sırada çıkın?
Veya evde ikinizin zevk alacağı eğlenceli birşeyler yapın?
Yatak ayırmak en son yapacağınız şey olsun
Ben sevmiyorum evlilikte yatak ayırma olayını

Sanırım evde olduğu zamanda size alakasız.Konu kaliteli zaman gecirmekse ha dışarda olup orda eğlenmesi ha evde fiziken olup ruhunun kafasının dışarda olması .Ortak paylaşım bittiyse sadece orurup yemek yenip herkes kendi dünyasına cekiliyorsa çok haklısınız kötü bir durum

Senin eşin hep sorunluydu yeni değil ki ilgisizliği seni sürekli üzmesi evde yada dışarda olması farksız malesef bu 17 yıllık evlilikte benzer şikayetler ettin yolun sonumu bence değil

Evli insanın 2 günde 1 dışarıda olması bence anormal. Bu kadar sosyal bir abimiz ise, hanımını taksın koluna karı koca gezsinler yani. Kadın ilgisiz bırakılıyor demek ki.

Sohbetiniz muhabbetiniz sıkıyordur.
Benim çevremde gördüğüm kadarıyla evine bağlı erkeklerin çoğu eşleriyle cidden güzel bir diyalog içindeler. Kafa uyuşması bambaşka bir şey. O yoksa zamanla sıkılıyor bir taraf.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…