son haftalar ve bebeklerimizin kiloları..

kızlar benim kız 40 haftayı doldurmuş görünüyo ultrasonda gelişim olarak...Kilosuda 3400gr...Ne zaman doğarki...

öncelikle maşallah diyorum valla bayaa yakın bi zamanda doğar bence canım yoksa 5 kiloyu falan bulursa sezeryan önerir doktor muhtemelen

evet ya kendide dedi 4 ü geçerse sezercik die doğumu erken başlatamayız dimi, ne bilim sıcak suda falan otursam ya da plates toğunda zıplasam

34,2 günlük oğluşum 1,900 gr geldi azmı sizinkileri okuyunca endişelendim biraz...iki bebeğiminm arası 14 olacağı için kilosu biraz düşük olur demişti ebemiz...önceki doğumun 38, haftadaysı 3,700 doğmuştu bu zayıf olucak gibi

zayıflıktan çok, sağlıklı ve kuveze ihtiyacı olmaması önemli canım.Ben de 32+0 da gittim doktora 1700 gr dı.Doktor kilosu iyi bundan sonra haftada 250 gr alacak dedi.:CüvCüv:hihoyyyt

zayıflıktan çok, sağlıklı ve kuveze ihtiyacı olmaması önemli canım.Ben de 32+0 da gittim doktora 1700 gr dı.Doktor kilosu iyi bundan sonra haftada 250 gr alacak dedi.:CüvCüv:hihoyyyt

doktorumuz bir sorun olursa bu hafta bile doğsa kuveze girmeden yaşar dedi.tehlikeli dönem atlatıldı dedi.. sağlıklı olsunda kilosu biraz az olsun, ilk bebeğimde sütüm çok yaramıştı inşallah bundada yararda sütüm ayda 1,5 kiloya yakın alır

yaaa benim daha çok yemem lazım bu hafta sütü yoğurtu eti fazla tüketeyim bebeğimkilo alsın biraz bende daha 10 kilo almışım bunun yarısı çocuk nerdeyse suyuyla beraber :)

ben gecen hafta gıtmstm doktora.gecen hafta gıttgmde 34+0 dım.bebısım tam 3 kg du.bıde haftaya gıtcm bakalım kac kılo oldu.boy konusunda da nıyeyse fl den yapılan hesap bana ınandırıcı gelmıo.yada net dıılll.doktorda bısı demıo boyu konusunda ben de hesaplamıyrm.o yuzden boyu bılınmıoyerimseniben

bıde tombık olmaları guzel ama benımkı sanrm bıraz tombısmıs ama doktor bu yuzden 1 kılo daha alırsa sezeryan yaparım hbrn olsn dedı.4 kılo senı zorlar dedısenağlama uzuldm cunku ben normal ıstyrmmm:çok üzgünüm:

bizde yarın doktora gidecez bakalım benim cadı kızım kaç kilo almış çok merak ediyorum çok özledim kızımı çok sabırsızlanıyrum ya zaten ultrasonda hemen iki dk gösterip bitiriyolar insan annesine biraz daha gösterir bebeğini bi aydır görmüyorum bakalım bu gittiğimizde doğum normal mi sezeryan mı onu söylüycek doğumla ilgili bilgi verecek hayırlısı olsun :Saruboceq:bebişlerimize de maşallah allah korusun sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip etsin allah ( ya kızlar bu günlerde acayip duygusalım ya her an ağlayabilirim sacma sapan şeylere bilesenağlama)

dr dan geldim kızlar.bebişim 2850 gr ve 49 cm olmuş.kanala girmiş hazır bekliyomuş.1 hafta daha durursa 3 kilo olur dedi dr teyzesi :)

bizimde 36+5..kilo 3,200..benim bebişde kanala girmiş bekliyormuş,inş iyice şişko olmadan doğar...

doktordan geliyorum 32+5 2000gr ve fl ye göre 44.38.üçdeğerin toplanmasına göre 41.65 dr boy ölçülmez dedi ama.ay maşallah deyin

bende geçtiğimiz hafta gtmiştim 34 haftalıktı 2285 di.önümüzdeki hafta yine gidecem bakalım kaç kilo almışız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…