Son Dakika: Engelli genci darp eden saldırganlardan skandal ifadeler...

H E

Nirvana
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2013
24.858
62.723
30
Adana’da engelli bir genci toplu taşıma aracında feci şekilde darp eden saldırganların ifadeleri;

Bütün Türkiye’yi ayağa kaldıran ve Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın da müdahil olduğu soruşturma kapsamında Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’ndaki ifadelerinin ardından tutuklanan zanlılardan biri “Alkollüydüm, pişmanım” diyerek kendini savunmaya çalıştı. Bir diğer saldırgan ise “Vurduklarımın çoğu denk gelmedi” diyerek yüzsüzlüğünü ortaya koydu. Biri ise “Bize el kol hareketi yaptı” dedi.

Engelli olduğunu bilmiyordum”

Zanlılara Adana Cumhuriyet Başsavcılığı’ndaki ifadeleri sırasında kamera kayıtlarındaki darp görüntüleri izletildi. “Aleyhteki hususları kabul etmiyoruz” diyen zanlılar devamında en az otobüsteki saldırıları kadar skandal bir tavır ortaya koydu. Zanlılardan birinin ifadesi şöyle: “Alkollüydüm. Engelli olduğunu bilmiyordum. Haberlerde öğrendim. Pişmanım”

“Vurdum ama denk gelmedi”

Herhangi bir pişmanlık dile getirmeyen diğer bir zanlı ise şunları söyledi:

“Engelli olduğunu bilmiyordum. Zaten vurduklarımın çoğu denk gelmedi. Engelli olduğunu haberlerden öğrendim” Zanlılardan biri ise engelli gencin kendilerine “el kol işareti” yaptığını söyleyerek saldırısına mazeret uydurmaya çalıştı.

Adana’da toplu taşıma aracında işitme engelli Ağit Acun’u (20), darp eden Ahmet G. (20) ile arkadaşları Çağrı Can Ç. (20), İsmail K. (20) ve Ahmet B (19) emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilmişti. Cumhuriyet savcısı zanlıların ifadesini alarak tutuklanmaları talebiyle mahkemeye sevk etmişti.

Zanlılar "birden fazla kişiyle vücutta kırık oluşturacak şekilde kasten yaralama" suçundan tutuklandı.

http://www.milliyet.com.tr/son-dakika-turkiye-yi-ayaga-gundem-2591721/

Böylelerini anaları doğurmuyor s.ç.p sokağa salıyor kansızlar

Ayrıca videoda bariz belli bu yaratıklar para mı vercekse nolcaksa arkadan dokunuyolar. Çocukta kulağını işaret ediyor duymuyorum gibi. Bu pislik adiler vay sen bizim paramızı nasıl uzatmazsın duymazsan duyma diye saldırıyolar.
Ya herşeyi geçtim bir Allahın kulu da müdahale etmiyor 15 kişi var minibüste. Sonrasında kaldırmıyorlar bile çocuğu yerden namussuzlarrr beynim uyuşuyor aklıma geldikçe

Bide bir tanesının babası dun yayına baglanıp enım oglum bısey yapmadı demez mı
Kızz hersey kamerada maymun g*tü gibi açıkk
İşte öyle babadan böyle evlat.
Kadınlarr kadınlarr kimleri koca seçtiğinize dikkat edin potansiyel cani katil yetiştiriyor psikopat herifler.
Üstünü örtmeye çalışacağına özür dilese ya elimizden gelen yardımı yapalım desene. Benim eşşek oğlum yapmış bi hayvanlık(hayvana hakaret) desene

Reactions: H E
Duymayan bir insan el kol hareketi dışında ne yapacaktı acaba?
Gerizekalılar. Umarım en ağır şekilde cezalandırılırlar.
Me hale getirmişler zavallı çocuğu.

Bir de tıp öğrencisiymiş pislik.
3-5 serseri biraraya gelince böyle bir bok sanıyorlar kendilerini.

Reactions: H E
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…