son adet ile ultrason arasındaki fark

teacher3510

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2009
92
0
41
son adet tarihime göre 26 hafta 1 günlüğüz ama ultrasona girdiğim zaman 5 gün küçük görünüyor bebişim doktorum 5 gün geç döllenmişsin diyor ama 7 günü geçmediği için doğum tarihimi değiştirmiyor 5 agustos diyor ben birde normal dğumdan koorkuyorum sezaryan istiyorum bir haftada önce alınırsa neredeyse 10 gün daha erken olacak bebişim son ay bebiş en az 1 kilo alıyormuş böyle olunca ya benim bebişi küçük olacak benim gibi doktoru geç döllenme diyen var mı?

canım benimkiside küçük hemde iki hafta kadar bakalım cuma bir daha kontrol var ne diyecek ama doğum tarihi günü kadar geç olacak diyor seninde öyle olur.birde çevremde sezeyan olan herkes 10 gün önce doğurdu bebeklerin en zayıfı 3200 gr

doktorumda önemli değil diyor ama insan en ufak şeyi kafasına takıyor bakalım inşallah sorun yaşamayız.işte benimkisi gecikmeyecek diyor 7 günden az olursa doğumun tarihi değişmiyormuş sen kac haftalıksın eftelyaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…