Son 6 gün beklemek çok zorrr......

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
KISSSLAAARRRR son 6 gunum kaldı adte olmama ama ınsallah olmam ya a.s.ama ıcımde hep bı korku var bu ayda lmadı adet olakmısım gıbı:1no2:allahım ınsallah dualarımızı kabul eder herseyden umıtlenır olduk kasıklarım hala agrıyo ama goguslerımde sısılık yok ucları acıyo sadce bıde bı akrabam ruyasında benı gormus ona karnımı gosterıyomusum ondan bıle umıtlenıyorum yavvvvv:asigim:

Hayirlisi neyse o olsun canim inş. Herşey istediğin gibi olur öteki yazilarini okumadim ama sanirim hamiş olmak istiyorsun anlayabiliyorum seni inş. Adet olmazsin ve şuanda 2 can taşiyorsundur

Canim bende ayni heyeceni yaşiyorum seninle
benimde cmt günü adet olmam lazim inş olmam da bebişim gelir

Ay hadi inşallah yumuk yumuk bi bebiş gelir size :dance:darısı bütün isteyenlerin başına amin....

sagolun kızlar ınsallah ıyı dıleklerınızı rabbım duyar ve kabul eder .inşallalar yuce rabbım o guzel duyguyu hepımıze ısteyen herkeze tattırır . hep brlkte dua edelım allah hepımızın gonlune gore versın ınsallah hayırlısıyla saglıklı bebısler nasıp etsın bızlere

benide halam rüyasinda görmüştü hamileymişim ve 1 ay sonra hamile kaldim benimde rüyalarima giiriyodu hep zaten.meme uçlarinin acimasida iyiye işaret benimde adet tarihime 1 hafta kala meme uçlarim parça parça olmuştu resmen ve aciyodu. Adette olmadim zaten

canım inşallah olmazsın tum dularım senınle inşallah senden bebiş haberi alırız varmı bı belırtı fılan ıyı haberlerını beklıyorum mutlaka yaz degılsende yaz umudunu kaybetme allah buyuk hayırlı oldugu gun ve saatte versın ınsallaha.s.

Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin allah gönlüne göre versin inşallah canım .Benimde adete 3 gün kaldı bekliyorum bakalım

Elçinzeynep belirtiler var ama bilmiyorum korkuyorum açikçaci genital bölgede renk değişikliği-göğüslerde şişlik-karnimda aşiri şişlik + görenler yüzün değişmiş sende bi değişiklikler var diyo
anlamadim yani

Adet günüm eğer geçerse hemen test yapayim mi yoksa bekleyeyim mi

benimde adetime 10 gün kala hafif hafif başladı meme uçları sızlamaya gün geçtikçe sızısı arttı, ateş basması oldu memede, dediğin gibi parçalanma filan
bugün adetime 3 gün var ancak düzeldi memelerim, sadece sıkınca hafif acıyo okadar

senin adete kadar mı sürdü sızlama filan?

canım bende pazar günü adet olmam gerek yani 3 gün sonra
şayet olmazssam ertesi sabah idrarda bakıcam, test yapcam yani
zaten varsa bişey illaki çıkar
meraktan öleceğimize bakalım daha iyi
bence sende 1 gün geçince test yap
hakkımızda hayırlısı olsun inşallah çift çizgiyi kalın renklerle görürüz
sağlıklı ve hayırlı bebişler nasip etsin Rabbim a.s.

Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallah arkadaşlar. Hepimiz adetimizin gelmemesini ve hamiş olmayı bekliyoruz :dance: Hamiş arkadaşlara da bizlerle bildiklerini paylaştıkları için ayrıyeten teşekkürler.. a.s.

ay ınsallah hamıssındır bak bende heyecanadım benım daha 6 gun var test yapmamak ıcın kendımı zor tutyom bı gun gecerse hemen yaptır bakalım kan testı onda varsada yoksada kesın cıkar hayırlı haberlerrın beklıyorum:lepi:

AMİNNNN canım inşallah adet olmassın rabbım gonlune gore versın inşallah o cıft cızgıyı gorursun ıyı haberlerını beklıyoruza.s.

Pazar günü 2 kalin çizgi görmek is-ti-yor-ummmmmmmmm

Elçin zeynepcim seninle sik sik görüşmek istiyorum ben ya
bana msn adresini verirmisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…