Son 5 gun

seldalondra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008
41
1
kizlar adetime sadece 5 gun kaldi heyecandan ne yapacagim bilmiyorum evde test var ama yapmiyacagim bu sefer 2 sini bekliyecegim cikmiyor uzuluyorum sonra ama son 2 gundur bel agrim var kisa sureli goz kararmasi ve kasiklarimda aniden gelen kasilmalar hadi hayirlisi sizce olabilirmi?
kaydirigubbakcemile3

benim ne 5 günü iki günüm kaldı bendeki heycan iki gün önce idrar testi yaptım ama çıkmadı daha var diye oralı olmadım ama devamlı yorgunum tansiyonum düşüyor

kizlar adetime sadece 5 gun kaldi heyecandan ne yapacagim bilmiyorum evde test var ama yapmiyacagim bu sefer 2 sini bekliyecegim cikmiyor uzuluyorum sonra ama son 2 gundur bel agrim var kisa sureli goz kararmasi ve kasiklarimda aniden gelen kasilmalar hadi hayirlisi sizce olabilirmi?
kaydirigubbakcemile3

merhabaa benim de son beş günümmm... bana haber ver olur mu...a.s

:ecrin_bebek:slm kızlar benimde dört gün kaldı birbirimizi haberdar edelim durumlarımızdan

canım bence hamilesin valla bende 5 gün kala yaptım silik çıktı ben yinede yap derim benim aldığım testin haddi hesabı yok 2 haftadır

wayyy 5 gunde silik mi cikti? yarin itibariyle benimde 5 gun oluo. 3 subat beklenen adet tarihi.bende yarin sabah yapsam mi

benimde son 4 gün kaldıııııııııııııı ama galiba hamile değilimm içime ole geliyoo ama belirtilere göre hamileyimmmmmmmmmmmmm...

kızlar 6 ocakda temizlendimnormal adetime beş gün kala 23 ocak 2009 da üstüne gorme gibi yerleşme kanması gibi koyu ama adtten az kanmaam oldu 5 gün sürdü ve temizlendi üzerinden de 6 gün geçti acaba hamlemiyim 26 sinda test yaptırdım akıntı varken negatif di boyle bi durum yuaşayan var bugunlerde hafif kasık ağrım ve bel ağrım var daha test yapmadın yapsammı ki

X