Kontakt Lens Solotica lensli fotoğraflarımızı paylaşalım

canım benden aldıgın marinelermi bunlar inanılmaz begendimmm:)

slmlar vetman'cim bende solotica lens almak istiorum bi çok kişi snden almış hepside çok memnunlar..bende hidrocor verde rengini beğendim bide marine rengini beğendim bide cnm bazı arkadaşlar paylaştıkları lens resimlerine verde marine yazmışlar anlayamadım şimdi üç ayrı renk mi bunlar verde--marine--verde marine die???ayyy cidden kafam karıştı bna bu konuda yardımcı ol ltfen...bende almak istiorum fiyatları nedir? +2.50 numaralı yaptırabilirmisin her iki gözümde aynı numara?? ne kdr sürede elime ulaşır bide ödeme seçeneklerimiz nedir?? yardmcı olursan sewinirim acil... bu arada sna özel msj gönderemediğim için burdan yazdım kbkma... şimdiden teşekkürler:81:

sevgili myprincesss dan aldığım ESMERALDA LENSLERİM..
bakalım beğenicekmisiniz

Son düzenleme:

çok beğendim size nasıl ulaşabılırım..nerden alabilirim bu lensleri...

kızlar doğal mavi lens istiyorum ne önerirsinz gri lensler nasıl daha çok yeşilemi çalıyo

sevgili Sakurachan, peki memnunmusun grafite lerden, ben de almak istiyoruuum,, uff ne zormuş karar vermeeekkk... bu arada fotoğraflarını ben de göremiyorum, bir şekilde foruma eklesen tekrar olur mu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…