Kontakt Lens Solotica hidrosummer gloss serisi

Bu renk soloticanın en opak serisidir bu yüzden gözlerinizi en çok açan serisidir ancak numaralıları yoktur sadece numarasız üretilmişlerdir:)
2z5np8z.jpg

3142mjc.jpg

http://i51.tinypic.com/2h3xwdi.jpg

jhvh29.png

merhaba;

bende bu lenslerden almak istiyorum ama özelden mesaj atamıyorum..yardımcı olur musunuz?

Merhaba;

Ben yeni üye oldum.Topazio aldım Vetman'dan tavsiyesi için teşekkür ederim,çok güzel bir renk ama aklım bir de mavi de :) hidrosummer azul çok hoş duruyor ama ben
beyaz tenliyim tek korkum çok soluk durması..Kullanan yada önerisi olan var mı?

Bu renk soloticanın en opak serisidir bu yüzden gözlerinizi en çok açan serisidir ancak numaralıları yoktur sadece numarasız üretilmişlerdir:)
2z5np8z.jpg

3142mjc.jpg

http://i51.tinypic.com/2h3xwdi.jpg

jhvh29.png

hidrosummer gloss branca rengin lensini kullanan arkadaşlar varmı resimlerini ekleyebilirlermi azulda harika branca dahada harika lütfen resim bulan bilen olan arkadaşlar ekleyebilirmi ??

sadece azul biraz rahatsızlık veriyor onun dışındaki verde ve brancayı siz kullandınız çok rahat ve sorunsuzdu biliyorsunuz hande hanım zaten azulun öyle olduğunu söylüyoruz :)

Son düzenleme:
sadece azul biraz rahatsızlık veriyor onun dışındaki verde ve brancayı siz kullandınız çok rahat ve sorunsuzdu biliyorsunuz hande hanım zaten azulun öyle olduğunu söylüyoruz :)

Merhabalar canım forumlardan bilgi edindiğim kadarıyla senden lens sipariş verebiliyoruz.Valla Soloticalara kafayı takmış durumdayım ne zamandır Topazio'da kararlıydım ama Hidrosummer Azulu keşfedince ona daha çok bayıldım. Elinde varmıdır, nasıldır fiyatlar?Bir de Rahatsızlık veriyor filan demişsiniz orayı anlayamadım. Şimdiden cevabın için teşekkürler..:KK15:

aynı ıcemintle doğallık olarak hem gözü oldukça açıyor hemde damarsız olmasından dolayı custom lensler gibi duruyor

vetman size özel msj atamıorum solotica lens siparişi vermek istiyorum renkler hakkında bilgi de almak istiorum e mail adresinizden irtibat kurabilirsek çok mutlu olurum.

diğer solotica lenslerden yapı olarak biraz daha kalın oldukları için gözü o kadar açıyorlar ve bu yüzden 7-8 saat sonra göz kuruluğu yapıyor bunun için ben refresh isimli göz damlasını kullanıp gözümü nemlendiriyorum sadece bu kadar rahatsızlığı yoksa bir freshlook bir boshlompdan kat ve kat rahat hıdrosummer serisi sadece soloticanın içinde kıyaslarsak biraz daha opak :)

Kızlar vetmandan 3 ay falan önce solotica hidrosummer gloss azul almıştım, lenslerim 5 tane olduğundan artık yeşile dönmek istiyorum hep mavi var, hidrosummer azulumu 245 e almıştım 100 civarına satmayı düşünüyorum ilgilenen olursa özel mesajla ulaşabilir. Lens zaten boncuk mavi sıfır damar.

bu lensin ömrü 1 yıl mıı canııımm..en sewdiğim renk buz mawisii süpermiş..sattın mı ayrıcaaa

vetman size özel msj atamıorum solotica lens siparişi vermek istiyorum renkler hakkında bilgi de almak istiorum e mail adresinizden irtibat kurabilirsek çok mutlu olurum.

soloticacenter@hotmail.com a mail gönderebilirsiniz ayrıca sahibinden com sitesine girerek solda arama butonuna solotica lens diye yazdırıp aratınca ilanlarım çıkıyor:)

bu hidrosummer süper yaaaa
kızlar esmer tenlilere koyu renk saçlılara bebek mavisi yakışır mı sizce çok da çiğ durmasın bilmiyorum ki:KK15:

azul rengini denemiş biri olarak söyluyorum kesinlikle canavar gözu gibi duruyor aşiri yapay!

X