Solgar brewers

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
224
44
31
Kullanıp sütü artan var mı . Bir de eczaneden veya aktardan nerden alıyoruz.yan etkisi var mı.i ve de içinde laktoz , inek sütü var mı alarjimiz var .

Ben kullandım sütüm vardı ama ondan dolayı mı bilmem😀 çünkü süt yapımı için dıştan bir şeye gerek yok diyorlar, ben çok halsizdim diye dr tavsiye etmişti bana,kullanma amacım sütü arttırmak değildi. İçeriğinde yazar neler olduğu ordan bakabilirsiniz, ben hatırlamıyorum

Kullanıp sütü artan var mı . Bir de eczaneden veya aktardan nerden alıyoruz.yan etkisi var mı.i ve de içinde laktoz , inek sütü var mı alarjimiz var .
Solgar İsrail ürünü dıyorlar

Icerık bakımından hani Guven vermiyor bana da.
Mesela domuz katkıları mı varmıs olabılır mıymıs neymıs oyle bısey vardı hakkında.
Baska markalar bakınız

İnternette içeriği şu şekilde yazıyor

Eklentiler

• 1000114417.jpg
    1000114417.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 20
Ben kullandım. Bebeğim 9 aylik olmustu. Kilo alımı yavaş geliyordu. Sütüm var ama yeterince yağlı değildi. Sabah 2 akşam 2 adet kullandım. Yanında bir bardak bestlak damla ile içtim. 2 ayda Bebeğim gayet iyi kilo aldı. Keşke doğumda hemen kullansaydım.
Takviye b12 damla kullandım.

Ben kullandım. Bebeğim 9 aylik olmustu. Kilo alımı yavaş geliyordu. Sütüm var ama yeterince yağlı değildi. Sabah 2 akşam 2 adet kullandım. Yanında bir bardak bestlak damla ile içtim. 2 ayda Bebeğim gayet iyi kilo aldı. Keşke doğumda hemen kullansaydım.
Takviye b12 damla kullandım.
Ya bn Solgar B12 yazanı almışım . Solgar brewers olandan almam mı lazımdı ,

Ben yılbaşında alkolsüz bira içmiştim. Bir hafta sütüm inanılmaz çok geldi. Deneyebilirsiniz🤣

X