Güneş Kremleri solaryuma girenlerr yardımmm

Güneş kremleri, bronzlaşma

anitaaa

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2015
3.165
2.892
selam kızlar . aranızda solaryuma giren var mı ?
ben ilk defa giricem . nasıl oluyor ?tenim açık buğday . normalde güneşlendiğim için solaryuma ihtiyacım yoktu . ama bu sefer denize gidemiyorum tatilim yok .
bacaklarım bembeyaz kaldı . omuzlarım kollarım yüzüm karardı amele yanığı oldum yani .
sinir oluyorum renk eşitszliğine . bir kaç kere girmek isttiyorum amacım kapkara olmak değil . şöle hafif bronz bir görüntü istiyorum tatilden yeni gelmiş gibi .

Solaryum yerine 2 gün denize gitseniz aynı ayarı yakalarsınız diye düşünüyorum. Hem kısa bir tatil olur sizin için.

gitmedim ama son durak serilerinden sonra korkar oldum oyle seylerden.

Ben gittim sizi programa aliyorlar Teniniz uygunsa yatarak alirlar; ben cok beyaz tenli oldugum icin ayakta giriyorum belli bi dakika programliyorlar Baslat tusuna basinca calisiyor. Belli odalar var kapiyi kitliyorsunuz ve disaridan acilmiyor istediginiz kadar soyunun.. Dakika bitince makine kapaniyor giyijip cikiyorsunuz

kaç dakika sürüyor ?ilk seans .?birde kaç seans gidiliyor ?

Solaryum zararlı diye biliyorum. .
Ciltte kanser riskini artırıyor. .

üfff polemik isteyen başka kapıyaaa bir konu açmaya korkar oldum . bu ne ya?

Bir seferde fazla bisey belli olmaz ki. Dakikayi da kendin seciyorsun en son gittigimde oyleydi kac yil onceydi ama. 20 dk dan fazla önermiyorlar diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…