sol tup kiz bebek mi

Genelde öyle derler.. Kadın hurafesimi bilmem ama ben inaniyorum :)

Okadar bi bilgim yok lakin dis gebelikten dolayi sol tupum alindi

Bende bole bise duydum sag tup erkrk sol tup kiz yaparmis .ama cinsiyeti erkek belirler dio dr lar

Sanmıyorum canım ya:)
Evet belki biz böyle olduğuna inanmak isteriz, hani kiz isteyi yada erkek isteyi yüzünden.

Çünkü benim bildiğim, cinsiyeti eşlerimiz beliriyo. Bu yüzden kendimizi heveslendirmesek daha iyi gibime geliyo:KK1:

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alakasi var cinsiyeti belirleyen babadir yani senin yumurtada sadece X kromozomu var yani babadan Y kodlu sperm gelirse erkek X gelirse kiz olur biyolojik aciklamasi bu:)

Bu cok sacma ilkokuldan beri anlatiliyor kromozomlarrrrrrr ..kadinin kromozom yani genleri " XX " dir .. erkegin " XY " dir..yani ne yaparsan yap cocuk senden "X" alacakkk ..esinden "X " alirsa kiz olurr..esinden "Y" alirsa erkek olur..senle yumurtayla alakasi yok yani canim..

Bu cok sacma ilkokuldan beri anlatiliyor kromozomlarrrrrrr ..kadinin kromozom yani genleri " XX " dir .. erkegin " XY " dir..yani ne yaparsan yap cocuk senden "X" alacakkk ..esinden "X " alirsa kiz olurr..esinden "Y" alirsa erkek olur..senle yumurtayla alakasi yok yani canim..

:Doğru söylüyorsun bunları taa ortaöğretimde fen bilgisi dersinde öğreniyoruz cinsiyeti babadan gelen kromozomlar belirliyor doktor böyle söyledi yazan bile var :44: doktor hangi okuldan mezun olduysa :44:

:Doğru söylüyorsun bunları taa ortaöğretimde fen bilgisi dersinde öğreniyoruz cinsiyeti babadan gelen kromozomlar belirliyor doktor böyle söyledi yazan bile var :44: doktor hangi okuldan mezun olduysa :44:

Haklisin canim doktor demesede doktor dedi diyolardir :)

ben de öyle biliyorum soldan kız sağdan erkek diye. hurafe midir nedir :KK70: oğlumda sağdandı, şimdi 2.ye hamileyim soldan oldu tesadufen. öğrenincc yazarım

Alakası yok benim sadece sag tüp üm var ve güzel bir kızım var

ben de öyle biliyorum soldan kız sağdan erkek diye. hurafe midir nedir :KK70: oğlumda sağdandı, şimdi 2.ye hamileyim soldan oldu tesadufen. öğrenincc yazarım

Pek alakası yok benim sagdaydi herkez erkek dedi ama kızım olucak nasip kismetse :)

X