Sol gogus altinda siddetli agri!!!

HanSert

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2016
35
21
36
Merhaba arkadaslar 4 ayi bitirmek uzereyim son 3-4 gundur mide yanmasi gibi reflu gibi ama degil boyle sanki acik bir yaram enfeksiyonum varmiscasina sol gogsumun alti deli gibi agriyor ozellikle biseyler yedikten sonra.... (ne yersem yiyeyim) Once gogusum agirlasti karnim buyuyor karsilikli baski yapiyorlar ondandir diye dusundum ama bu baska birsey.Et acisi degil organ acisi belli... Cok arastirdim kaburga agrisi olabilir diyen var ama neden sadece sol tarafta o zmn? Safra tasi veya camuru olabileceginden korkuyorum gerci o daha cok sag gogus altina vurur dediler Zira safra olayi cok sikintili aman o olmasin da!..., sadece mide yanmasidir diye dua ediyorum ama mide o kdr yukarida degil daha?! Ve gecmek bilmiyor bu agri uyumakta zorlaniyorum o kadar... Ozellikle birseyler yemeye korkar oldum artik birak bir suru yemek yemeyi birak 1 yudum cay icmek haram oldu hemen deli gibi agrimaya yanmaya basliyor...Nedir bu? Ne yapmaliyim? Ayni sikintiyi yasan var mi? Yardimci olun lutfen...

Benim esimdede oldu mide ve bagirsaktaki enfeksiyon oraya agri yapiyor dr gidip kolonoskopi ve endoskopi yaptirin

acile gidemiyorum, yurtdisindayim sigortam yok falan baya sikintili. Normal doktora gitmem lazim ama ne oldugu hakkinda fikrim de yok...

X