Sökülemeyen adet

Susebili

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2022
49
5
25
Merhabalar, benim adet günüm geldi ve iki gündür kahverengi akıntılarım var hafif hafif. Arada çok az kan geldiği de oldu. Kasıklarımda da ağrı var. Doktoruma muayene oldum, herhangi bir problem olmadığını ve adetimin birikmiş olduğunu, stresten ve mevsim değişimlerinden bu şekilde olabileceğini söyledi. Peki ben adetimi söktürmek için ne yapabilirim ? Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim :))

Merhabalar, benim adet günüm geldi ve iki gündür kahverengi akıntılarım var hafif hafif. Arada çok az kan geldiği de oldu. Kasıklarımda da ağrı var. Doktoruma muayene oldum, herhangi bir problem olmadığını ve adetimin birikmiş olduğunu, stresten ve mevsim değişimlerinden bu şekilde olabileceğini söyledi. Peki ben adetimi söktürmek için ne yapabilirim ? Bilgisi olan varsa ve yardımcı olursa sevinirim :))
Çörek otu, maydanoz suyu, soğan kürü 🤗

Kekik çayı veya adacayı iciyordum ben faydasida oluyordu bi dene canim sende

Kızlar benim adetim son 3 aydır çok azaldı toplasanız 1 ped bile değil kan testim hormon testim temiz çıktı rahimde yara var ama çok küçük önemli değil dedi doktor kadın doğumhapı qlarista verdi ilk ayım 27. Günde adet oldum ama yine aynı çok az napmalıyım bu durumu yaşayan var mı nasıl adet kanamamımı arttırmalıyım

X