Şoktayım,eşim eşicinsel mi yoksa?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kurdun ç*küne kan değmiş. İflah olmaz daha.

Yine sizi ciddiye almaya karar verdim.

Daha kötüsü sanırım akrabayla basmak olurdu. Dakika durup düşünmem boşardım. İğrenç bir olay. Savunulacak bir tarafı yok. Sizde de nasıl mide varsa hala seviyorum, umutluyum diyorsunuz. Akli melekenizin yerinde olmaması lazım ki umut bağlayın. Kadın da değil, erkek ya. Dolaptaki mi ayarttı kocanızı?
Nasıl bir savunma bekliyorsunuz? Eve giren hırsız sıcaktan dolayı soyunmuş da eşiniz eve girince dolaba mı saklanmış? Dalganın da bir adabı var.

Okuma yazmanız olduğuna göre IQ'nuz fazla düşük olamaz. Daha fazla aptala yatmayın.

Eşimin öyle bir hastalığı yok.Olsaydı bilirdim.O adamda çok yakışıklıydı ama mesele bu değil ki.Ben eşime sadığım.
Ama adamı mikmediğine göre hasta bence, henüz size söylememiş. Bence açıklamasına izin verirseniz söyleyecektir artık. Adamın yakışıklı olması iyi bir şey kocanız zevkliymiş. Herkesin kocası zevk sahibi olamıyor maalesef, çok şanslısınız.

Onu yabancı uyruklu diye düşünmüştüm. Ben de az şey değilim, s.lak

Konu sahibi hala konuda ısrarcı. Acaba konu doğru mu? Azıcık s.lak olduğumu söylemiştim
Estağfurullah siz salak değilsiniz konu sahibi kadınlar kulübü ajanlarını hafife aliyor

Ben konuya inandım.
O adam da çok yakışıklıydı demişsiniz gayler ne hikmetse yakışıklı oluyor genelde.

Anlattığınız göre acabalık bir durum yok yalnız. Sizi arada bırakan nedir?

Düşün işte adamın b*klu çükünü hâlâ midesi çekiyor.

Öf eskiden trollerin az biraz yaratıcılığı, inandırıcılığı ve olay örgüsünün olabilirliği yüksek konuları vardı. Az biraz zeka kokuyor oluyordu.
Şimdiki nesil kopyala yapıştır çalışıyor. Her alanda olduğu gibi burdaki trollükte bile işin kolayına kaçmış.

Olmadı bizim trolümüz olamazsın. Az geçmiş kurcala bak daha iyileri var.

Canım. Biz bunu yer miyiz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…