Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri SoGuK Su - LüTFeN CeVaP BeKLiYoRuM

tencere_tava

__ hersey senin icin __
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2009
286
1
Arkadaslar gögüslerin sarkmasini engelemek icin du$tan sonra SOGUK SU yapiyorum diyorsunuz ..ama ..

bide ben deniyim dedim su soguk suyu banyodan sonra ...... tamam soguk suya dayanabildim .. ama o malum bölgeye (vajina) soguk su geliyoo .. pek bu zararli degil mi??

buz gibi oluyo orasi .. sadece gögüslerime soguk su yapmaya calisiyorum ama nekadar ugrassamda oramada buz gibi soguk su geliyor .. :1shok:

peki siz napiyorsunuzz?

a.s.

canim vajinaya soguk suyun bir zarari olmaz. en azindan o kadar kisa sureli. ben de dusu kademe kademe ilitarak en son cikmadan da buz gibi yapiorum ve 1-2 dakikadan fazla da durmuorum. vajina icin endiselenme. buz gibi suyun icinde oturmadiktan sonra biisycik olmaz...

canim vajinaya soguk suyun bir zarari olmaz. en azindan o kadar kisa sureli. ben de dusu kademe kademe ilitarak en son cikmadan da buz gibi yapiorum ve 1-2 dakikadan fazla da durmuorum. vajina icin endiselenme. buz gibi suyun icinde oturmadiktan sonra biisycik olmaz...

cok sagil hayatim .. ne bilim belki yumurtaliklar donar diye korktum ..
cevabin icin tesekkürLer canim .. :1hug:

Arkadaslar gögüslerin sarkmasini engelemek icin du$tan sonra SOGUK SU yapiyorum diyorsunuz ..ama ..

bide ben deniyim dedim su soguk suyu banyodan sonra ...... tamam soguk suya dayanabildim .. ama o malum bölgeye (vajina) soguk su geliyoo .. pek bu zararli degil mi??

buz gibi oluyo orasi .. sadece gögüslerime soguk su yapmaya calisiyorum ama nekadar ugrassamda oramada buz gibi soguk su geliyor .. :1shok:

peki siz napiyorsunuzz?

a.s.
bende aynı durumdan rahatsız olduğumdan banyodan sonra lavabonun önünde ayakta dikilip hafif öne doğru kendimi eğip sadece göğsüme soğuk suyun gelebileceği gibi ayarlıyorum sen bi dene istersen:eek:

bende aynı durumdan rahatsız olduğumdan banyodan sonra lavabonun önünde ayakta dikilip hafif öne doğru kendimi eğip sadece göğsüme soğuk suyun gelebileceği gibi ayarlıyorum sen bi dene istersen:eek:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 aynısını bende yapıyorum canm.duş alırken soğuk su tutsam donarım resmen,hemde kışın yani.
ama buz en iyisi.hatta bazı arkadşlar göğüslre yararı olan adaçayı gbi,bunu buz kalıbına döküp,sonra işte masaj yapıyolar.bu da bi fikir.
a.s.

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 aynısını bende yapıyorum canm.duş alırken soğuk su tutsam donarım resmen,hemde kışın yani.
ama buz en iyisi.hatta bazı arkadşlar göğüslre yararı olan adaçayı gbi,bunu buz kalıbına döküp,sonra işte masaj yapıyolar.bu da bi fikir.
a.s.
doğru diyosun nedemeye bu soğukta soğuk sularla uğraşıyoruz ki sanki uzandığın yerde rahat rahat gezdir buzunu deniyecemkaydirigubbakcemile5

bende poşete buz dolduruyorum eldiven girip masaj yapıyorum bi süre sonra hissetmiyosun zaten... gayette iyi oluyo

peki faydasini gören oldumu aranizda kizlar??
benim gögüslerim büyük ve sarkma cok fazla olmasada pudink gibi yumusadi ve beni rahatsiz ediyo önceden sertti faydasi oluyosa yapmayi istiyorum bende.....

niye soguk su ki?
buz kalıplariyla yapmak cok daha sağlıklı ve etkili şakkıdı
oraya buraya soguk su da gitmez hem :lepi:

ben yaklaşık3 senedir , gögüslerime , bacakalrıma , popoma , göbeğime her duştan sonra soğuk suyla 2 dk boyunca masaj yapıyorum ( içimden 120 ye kadar sayıyom :) )
ve vücuduma yaptığım en iyi şey olduğunu düşünüyorum..o anda hiisediyorsunuz zaten ciltteki değişimi..
bu arada soğuk suyla masaj selülitlere de iyi gelir arkadaşlar haberiniz ola..
buz filan okey gayet pratık ama soğuk suyla ( duşu tazzikli akacak şekilde ayarlayın ) masaja alışmaya çalışın derin..sadece gögüse çalışmayın :p
bizm hertarafımız sarkmaya , pörsümeye müsayit..

ben yaklaşık3 senedir , gögüslerime , bacakalrıma , popoma , göbeğime her duştan sonra soğuk suyla 2 dk boyunca masaj yapıyorum ( içimden 120 ye kadar sayıyom :) )
ve vücuduma yaptığım en iyi şey olduğunu düşünüyorum..o anda hiisediyorsunuz zaten ciltteki değişimi..
bu arada soğuk suyla masaj selülitlere de iyi gelir arkadaşlar haberiniz ola..
buz filan okey gayet pratık ama soğuk suyla ( duşu tazzikli akacak şekilde ayarlayın ) masaja alışmaya çalışın derin..sadece gögüse çalışmayın :p
bizm hertarafımız sarkmaya , pörsümeye müsayit..

haklisin canim sadece gögüslerimize degil - vücüdumuzun heryerine soguk su masaji yapmak lazim - ama her yigit dayanamiyoo soguk suya -tatlicadiarzu-

kışın üşütmüyormusunuz yaw?dayanmayı bırak hasta olur insan.zatüre olurum.ben kaldırsamda vücut kaldırmaz:-)

bu yöntemi selülit içinde demişlerdi denemeye çalıştım ama canıma yazık valla göğüs için hiç yapamam sositososito

sadece göğüsler için değil her duştan sonra fazla soğuk su demeyecim soğuğa yakın suyu vücudunuza gezdirirseniz hem kan dolaşımını sağlıyomuş hemde vücut direncini arttırıyormuş. buz gibi suyu tutup niye eziyet ediyosunuz kendinize.

X