Soğuk davrandığım için mi sevilmiyorum?

Aynen öyle haklısınız, bilerek soğuk davranıyorum ama o kadar ilgili davranıyorlar ki sonra bende seviyorum diye düşünüp sevdiğimi söyleyince de istemiyorlar, sonra ben vicdan azabı çekiyorum benim yüzümden mi beni istemediler diye, yeni birisini istiyorum ama yeni tanıştığım insanla da böyle olmak istemiyorum
icinizden gelerek samimi sıcak yakın davrandıgınız kisi ile olun, inanın dogru kisi olunca boyle sorunlar yasamayacaksınız her sey kendiliginden olacak gelisecek yerine oturacak :KK200:

icinizden gelerek samimi sıcak yakın davrandıgınız kisi ile olun, inanın dogru kisi olunca boyle sorunlar yasamayacaksınız her sey kendiliginden olacak gelisecek yerine oturacak :KK200:
Haklısınız, bilerekte soğuk davranmıyordum bişey sanki beni geri çekiyor gibiydi sonradan da çok üzülüyordum bana yakın davranıyorlar ben niye böyle davranıyorum diye, ve bu kişilerle yüz yüze böyle soğuk davrandığım halde telefonda da ilgili konuşuyordum ve onlarda yüz yüze falan da çok ilgi gösterdikleri için beni seviyorlar diye düşünüp bende de duygu oluyordu sevdiğimi söylüyordum istemiyorlardı, kendimi de sorguladım acaba soğuk davrandım diye mi vazgeçiyorlar diye, ama sizce gerçekten sevmiş insan soğuk davrandım diye vazgeçer mi, hemde sonradan sevdiğimi söyleyen de benim, bu soğuk davranışlarım ilk 2 yada 3 ay falan sürüyordu hep, yeni birini istiyorum ama ona da böyle olacağım galiba

X