Gebeliğe Hazırlık Soğan suyu

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

sekerlikahve88

Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2021
174
100
28
1 hafta soğan suyu kürü kullanıp hamile kalan var mı. Ben bugün başladım adetim dün bitti 15 gün kullanılması gerektiğini söylüyorlar ama 1 hafta sonra yumurtlama günüme denk geliyor çoğu kişide soğan suyu içerken hamile kalıp içmeye devam ettikleri içinde düşük yaptığını söylüyor sizce 1 hafta içsem faydası olur mu bilgisi olan yardımcı olabilir mi

1 hafta soğan suyu kürü kullanıp hamile kalan var mı. Ben bugün başladım adetim dün bitti 15 gün kullanılması gerektiğini söylüyorlar ama 1 hafta sonra yumurtlama günüme denk geliyor çoğu kişide soğan suyu içerken hamile kalıp içmeye devam ettikleri içinde düşük yaptığını söylüyor sizce 1 hafta içsem faydası olur mu bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Yapmadım ama yapan insnalar var

Süt buğusunu biliyorum.
Market değil doğal süt alıp kaynatıyosunuz.
İlişkiden önce üzerinize battaniye alıp buharına oturuyosunuz soğuyana kadar
Otururkende yanmıyacağınız şekilde ayarlıcaksınız kendinize göre
Sonra ilişki
Hamile kalan biliyorum.Denemedim.Çocuk düşünmüyorum şimdilik.
Rahimdeki tüm mikrobu vsyi atıp sağlıklı hale getiriyormuş ve bebeğe hazırlıyormuş.

Süt buğusunu biliyorum.
Market değil doğal süt alıp kaynatıyosunuz.
İlişkiden önce üzerinize battaniye alıp buharına oturuyosunuz soğuyana kadar
Otururkende yanmıyacağınız şekilde ayarlıcaksınız kendinize göre
Sonra ilişki
Hamile kalan biliyorum.Denemedim.Çocuk düşünmüyorum şimdilik.
Rahimdeki tüm mikrobu vsyi atıp sağlıklı hale getiriyormuş ve bebeğe hazırlıyormuş.
Çok teşekkür ederim bilginiz için peki şuan soğan kürü uyguluyorum bu dediğinizi de yumurtlama günümde yapsam bi sakıncası olur mu

Çok teşekkür ederim bilginiz için peki şuan soğan kürü uyguluyorum bu dediğinizi de yumurtlama günümde yapsam bi sakıncası olur mu
Bi süre yapılması gerekiyo diye biliyorum bir kere değil.İkisi birden olur mu olmaz mı bi fikrim yok yanlış yönlendirmeyeyim

1 hafta soğan suyu içip hamile kalan kimse yok mu 🫤

Merhaba, 9 sene önce kullanmıştım hatta bir arkadaşım da kullanmıştı Saraçoğlu tarifi soğan kürü , arkadaşım benden 1 ay önce hamile kaldı ben de 1 ay sonra hamile olduğumu öğrenmiştim, bilmiyorum vesile mi oldu yoksa zamanı mı geldi ama ben soğan suyuna baglamıştım, Saraçoğlu hocanın anlattığı gibi tamamen uygulayın

Merhaba, 9 sene önce kullanmıştım hatta bir arkadaşım da kullanmıştı Saraçoğlu tarifi soğan kürü , arkadaşım benden 1 ay önce hamile kaldı ben de 1 ay sonra hamile olduğumu öğrenmiştim, bilmiyorum vesile mi oldu yoksa zamanı mı geldi ama ben soğan suyuna baglamıştım, Saraçoğlu hocanın anlattığı gibi tamamen uygulayı
Ben 1 hafta kullandım bıraktım yumurtlama günüme denk geldiği için sizce faydası olur mu ve şuan da göğüs uçlarım aşırı hassaslaştı dokunamıyorum üstümü giyerken bile sürtünce çok acıma oluyor soğan suyundan kaynaklanan birşey olabilir mi bu

Ben 1 hafta kullandım bıraktım yumurtlama günüme denk geldiği için sizce faydası olur mu ve şuan da göğüs uçlarım aşırı hassaslaştı dokunamıyorum üstümü giyerken bile sürtünce çok acıma oluyor soğan suyundan kaynaklanan birşey olabilir mi bu
Ben de 1 hafta kullanmıştım

Ben 2 hafta kullandım ama malesef işe yaramadı pcos var bende sonra incir kürünü denedim geçen ay oda 4 cm lik kist yaptı bünyeden bünyeye değişiyor bence en makulü doktor kontrolünde ilerlemek

Merhaba bende düşünüyorum yeni bitti adetim ama aç mı yok mu yada sabah mi akşam mi içeyim bilemedim bilen varsa yazarsa sevinirim
Sabah kahvaltıdan 20 dakika önce aç karnına yani içeceksiniz akşam da aynı şekilde yemekten 20 dakika önce aç karnına içeceksiniz İnşâAllah faydasını görürsünüz şifa olsun ❤️

X