sogan kurunu deneyen varmi

Akasia

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2010
5.246
556
merhaba benim yumurtaliklarimda kist var ve arastirdim buldum sogan kuru kistleri olduryomus ve baslamadan once bir soryim dedim deneyen veya bir bilgisi olan varmi diye lutfen bilgilerinize ihtiyacim var...a.s.

ben yaptım sonrada doktora gittim öğrenmek için geçmiş dedi tabi bikaç ay sonra tekrar çıktı pko olduğu içinCADIARZU

bende yaptım canım ama aynı anda dr. verdiği hapı da kullandım artık hangisi etkili oldu bilemiyorum 1 ayda geçti kist 5.5cm di

bende bugün tekrar başladım tiksinmeyerek ama....normalde pek sevmezdim şimdi içiyorum ama gayet motıve basladım bir ara içtim doktor kist yok dedi bana

merhaba benim yumurtaliklarimda kist var ve arastirdim buldum sogan kuru kistleri olduryomus ve baslamadan once bir soryim dedim deneyen veya bir bilgisi olan varmi diye lutfen bilgilerinize ihtiyacim var...a.s.

1 düşükten sonra 1 senedir hamile kalamıyordum temmuz ayı reglimin 7. gününden itibaren 15 gün yaptım...ve eşimle 1 kere yakınlaşmama rağmen (tatilde oldumuz için 1 kere :) ) bu ay hamileyim şok oldm...önce rabbimden istedim çok şükür kesinlikle ysp ve inan

Gercekten mi? :1shok:
Ay ne guzel ya Rabbim bizlerede nasip etsin ins.
Peki senin neyin vardi?
Yani pko lumuydun?

Slm benimde adetim 3-4 ay gelmedi doktor hormonlarimda bi Sorun olmadigini soyledi sanirim bebek istedigimiz icin psikolojik olarak erteledim.daha sonra sogan kurunu yaptim 2ay cok duzenli adet gordum fakat bu ayin 1inde olmam gerekiyordu olmadim daha ayin 10unda test yaptim tek cizgi ciktiacaba testi erken yapmis olabilirmiyim sizden fikir almak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…