Soğan kürüne başladım

Djansu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2024
77
18
23
2 yılık evliyim adetim düzenli aslında doktor da herşey normal stresten kaynaklı filan dedi soğan kürü gördüm onu denemek istedim adetim 2 gün önce biter bitmez sabah aç karnına 1bardak içmeye başladım fakat geçen ay yumurtlama olmadı ovulasyon testi yapıyordum bu ay olur mu bilmiyorum 2 günde bir birliktelik de oluyor ama soğan kürüne başladım ve kahverengi akıntı oldu dün normal mi soğan kürüyle hamile kalan var mı işe yarar mı adetim de düzenli ama kötü bişey olmaz umarım

Daha yeni bitirdim
Soğan kürü yaptığım ay yumurtlamam olmadı+reglim gecikti
Fakat regl olduktan sonra hormon tahlili yaptırdım herşeyim normaldi yani bir sıkıntım varsa da düzeltmiş olabilir

Ama şunu bil herkese yaramıyor olumsuz etkileyen çok insan var

merhaba bende pcosum gecen ay yaptım reglım leke şeklinde geldi gebelik olmadı bu ayda içmedim reglm gayet güzel geldi ovülasyonda pik görmedim

Merhabalar .Ben 1 yıllık evliyim hamile kalmak istiyorum .Genel kontrol oldum çok şükür birşey çıkmadı .Akıntıdan dolayı rahim ağzında yara var dedi fitil ve antibiyotik verdi .Üstünden 4.5 ay geçti .Soğan kürünü çok araştırdım etkiliymiş hamile kalmak için fakat soğan kürünü uygularken korunmasız ilişkiye devam mı etmek lazım yoksa korunmak mı?Lazım ?Yanlış birşey yapmak istemiyorum .Cevap atarsanız sevinirim ..Allah hepimize hayırlı,sağlıklı evlatlar nasip etsin,evlat sevgisini tatdırsın inşallah

Ben 4 gün filan yapabildim pek fazla bilgim olmadıgı için ben de bilemedim ve o kuru içmeye başladıgımda 2 ci gün karnım agrımaya başladı 4 gün boyunca sürdü birakınca da kesildi ağrı anlamadım valla

Ben adet bittikten sonra 3.günü başladım.15 gün içeceğim.İlişkiye girmesen daha faydası olur temizlenir diye düşündüm .Bakalım inşallah faydası olur.Hepimiz güzel ve mutlu haber alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…