Gebeliğe Hazırlık soğan kürü yardımıyla hamile kalalım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cascade_

....
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
25.174
43.536
arkadaşlar soğan kürüyle ilgili bikaç konu var ama eski ben de istiyorum ki soğan kürüne başlayalım destek olalım birbirimize hamile kalmak için sağlıklı ve hayırlı şekilde :anne:

Merhaba Ben de soğan kürü uygulamak istiyorum siz nasıl yapıyorsunuz bir de hangi gün başlıyorsunuz

Merhaba Ben de soğan kürü uygulamak istiyorum siz nasıl yapıyorsunuz bir de hangi gün başlıyorsunuz
Merhaba hastalığım bitsin bi hafta içinde başlıcam inşallah istersen sen başla bismillah diyip heryerde farklı yazıo yanlış yönlendirme yapmıyım ama ben çok inanıyorum gönülden
Bi sürü kişi var böyle hamile kalan en yakın arkadaşım bile böyle hamile kalmış spermleri daha iyi almış oluyosun içini temizlio

Merhaba hastalığım bitsin bi hafta içinde başlıcam inşallah istersen sen başla bismillah diyip heryerde farklı yazıo yanlış yönlendirme yapmıyım ama ben çok inanıyorum gönülden
Bi sürü kişi var böyle hamile kalan en yakın arkadaşım bile böyle hamile kalmış spermleri daha iyi almış oluyosun içini temizlio
Canım benim de 9unda başladı. Bitince başlamak istiyorum. Hadi bakalım hayırlısı. Ben de bir bakayım nasıl yapılıyor diye

Hanınlar yardımcı olur musunuz ovulasyon testi yaptım bugün ilk kez denememizin 2.ayı yumurtam çatlamış mı? Adet döngümün 13. Günü bugün

Eklentiler

• IMG_2316.JPG
    IMG_2316.JPG
    27,5 KB · Görüntüleme: 328
Canım benim de 9unda başladı. Bitince başlamak istiyorum. Hadi bakalım hayırlısı. Ben de bir bakayım nasıl yapılıyor diye
Aynen başladığında haber ver olur mu
Baksana heryerde farklı ama ben en yakın arkadaşımın yaptığı gibi yapıcam
Bir kahverengi ortaboy soğan
Öğlen ve akşam aç karnına dörde bölünerek kaynatılıp süzülecek
Yaptıktan yarım saat kadar üstüne bişey yenmicek (bir bardak suyu kaynatıp içine atıcan soğan parçalarını beş dakka kaynatıcan) ben tam yaptım iki üç gün sora hasta oldum yarım kaldı o da yanlışlıkla günde bi kere yapmışım iki yerine adetime daha dört beş gün vardı erken oldum bence soğan küründen oldu ama arkadaşım dioki ben de yaptığımda olmuştum ama hamile oldum dio bitince test yap dio
Peki üç haftada bir adet olmak demek bitiminden sora mı yoksa başladıktan sonra mı üç hafta saymak demek ????

Aynen başladığında haber ver olur mu
Baksana heryerde farklı ama ben en yakın arkadaşımın yaptığı gibi yapıcam
Bir kahverengi ortaboy soğan
Öğlen ve akşam aç karnına dörde bölünerek kaynatılıp süzülecek
Yaptıktan yarım saat kadar üstüne bişey yenmicek (bir bardak suyu kaynatıp içine atıcan soğan parçalarını beş dakka kaynatıcan) ben tam yaptım iki üç gün sora hasta oldum yarım kaldı o da yanlışlıkla günde bi kere yapmışım iki yerine adetime daha dört beş gün vardı erken oldum bence soğan küründen oldu ama arkadaşım dioki ben de yaptığımda olmuştum ama hamile oldum dio bitince test yap dio
Peki üç haftada bir adet olmak demek bitiminden sora mı yoksa başladıktan sonra mı üç hafta saymak demek ????
Canım haber vericem sana başlarken. Biraz baktım ben de aynen senin dediğim gibi ama biter bitmez diyor.

X