Soğan kürü ve Pcos hamilelik

Merhaba ben kullandım ama işe yaramadı şey duymuştum kimisinde yok ederken kimisin de daha da çoğaltabiliyormuş yani
Aynen oyle kulanip kisti buyuyenlerden biri de benim 15 gun kulandim bir ay sonra gitim 8 cm olmustu laparospki amaliyatiyla aldirdim 2 hafta once malesef bende ise yaramadi bin pisman oldum kulandigima

Aynen oyle kulanip kisti buyuyenlerden biri de benim 15 gun kulandim bir ay sonra gitim 8 cm olmustu laparospki amaliyatiyla aldirdim 2 hafta once malesef bende ise yaramadi bin pisman oldum kulandigima
Ayy çok geçmiş olsun bende pcos var iki kere içtim sonra böyle duydum hemen bıraktım ovulasyon testi deniyorum şimdi bakalım

Doktorunuz önermeden kullanmayın Allah korusun zarar verebilir iyi bişey isterken bi arkadaşıma doktor önerdi içti kisti gitti ama diğeri doktor önerisi değil kendi kafasına göre yaptı kaç ay adet olamadı. Doktorunuza danışın

Ayy çok geçmiş olsun bende pcos var iki kere içtim sonra böyle duydum hemen bıraktım ovulasyon testi deniyorum şimdi bakalım
Aynen canim ben hic tavsiye etmiyorum cevreme tabi oluu sonuc alanda var bunye meselesi aslinda bende de pcos var 2 dusuk oldu suan da c life karisimini siparis ettim insalah olumlu sonuc alirim 🤲

Bu karışımı çok duydum içindeki hayit zaten başlı başıma bi mucize çok gğzel geri dönüşler var sen ne için kullanacaksın canm

X