Soğan kürü... Bu suyu nasil içtiniz? 😣

Eğer tıbbi olarak bir tedavi içindeyseniz doktorunuzu dinleyin sadece. Bütün tıbbi şeyleri deneyip tedavinizi bitirdikten sonra böyle kürleri iyice araştırıp yapın. Adet olduğum 3. Günü başladım içmeye 5 gün sonra yumurtlama akıntım geldi o ay çok erken geldi yani soğandan mı bilmiyorum dediğim gibi kesin soğandan diyemem ama adet söktürdüğü gerçekten doğru
Hayatım ben iki kere çatlatma iğnesi oldum bu ayın 9’unda aşı oldum ve adet olduğum için sonucum negatif doktorum da bana iki ara vereceğiz dedi vücudunda hormon iğnelerini çok fazla kullandık vücudunun arınması gerekiyor sizde bu süreçte normal yollarla deneyin dedi eğer iki ay içerisinde olmazsa tüp bebek iğneleri ilaçlama yapacağız Yani tedaviyi ara vermiş bulunmaktayız şansa da bugün âdetin ikinci günü ben de onu denemek istiyorum Allah’tan ümit kesilmez

Eğer tıbbi olarak bir tedavi içindeyseniz doktorunuzu dinleyin sadece. Bütün tıbbi şeyleri deneyip tedavinizi bitirdikten sonra böyle kürleri iyice araştırıp yapın. Adet olduğum 3. Günü başladım içmeye 5 gün sonra yumurtlama akıntım geldi o ay çok erken geldi yani soğandan mı bilmiyorum dediğim gibi kesin soğandan diyemem ama adet söktürdüğü gerçekten doğru
Sizden ricam ne kaç gün nasıl kullandığınızı tek tek belirtir misiniz

10 gün içecektim sözde ama 5. Gün yumurtladığımı görünce bıraktım. Sabah akşam yemekten önce bir soğanı kaynatıp 5 10 dk demlendirip içtim
mrb bende icmeye başladım adet bitimi ile ama bugün 5.gün ve ovulasyonda çift cizgi var sanırım bugun yarın yumurtlama olur bırakayımmı yoksa bugün yarın da devam mı etsem

6 buçuk yıl iki kürtaj aşılama iki tüp bebek demesi, negatif testler, içtiğim sayısız kür, geleneksel tıp denemeleri. Daha sayamadığım birçok umut kapısı. Ne çok şey sığdırdim yıllarıma ama ben en çok bugün üzüldüm bize. Her şeyi denemiştim tek soğan kürü kaldı diyebilirim. Mayıs ayındaki kürtajdan sonra rahimde yapışıklık oldu Aralık ta histereskopi olacağım. Bu ay soğan kürü deneyeyim dedim. Sabah burnuma bir bez bağlayıp kaynattıktan sonra ılıklasinca bir yudum aldım. ama o da neydi😣 bu kadar kotu bir şey beklemiyordum hem de aç karnina baskın soğan tadıyla su nasıl içtiniz.🥺 Mutfakta durup dakikalarca bize ağladım bu yolda emek verip günlerce bu suyu içen tüm hemcinslerime. Ne kadar çok uğraşıyoruz, bedenimize, ruhumuza ne büyük yaralar açıyoruz. Bunları deneyenleri asla yadırgamadim ki mantıklı ya da mantıksız gördüğüm her şeyi deneme arzusu oluyor bende de. Ama bu soğan suyunu icemedim galiba artık error verdim. Allah bu zorlu imtihanın içinde olan herkesin yardımcısı olsun. İnşallah emeklerimizin karşılığında güzel haberi en kısa zamanda alırız 🤎
Merhabalar
6 buçuk yıl iki kürtaj aşılama iki tüp bebek demesi, negatif testler, içtiğim sayısız kür, geleneksel tıp denemeleri. Daha sayamadığım birçok umut kapısı. Ne çok şey sığdırdim yıllarıma ama ben en çok bugün üzüldüm bize. Her şeyi denemiştim tek soğan kürü kaldı diyebilirim. Mayıs ayındaki kürtajdan sonra rahimde yapışıklık oldu Aralık ta histereskopi olacağım. Bu ay soğan kürü deneyeyim dedim. Sabah burnuma bir bez bağlayıp kaynattıktan sonra ılıklasinca bir yudum aldım. ama o da neydi😣 bu kadar kotu bir şey beklemiyordum hem de aç karnina baskın soğan tadıyla su nasıl içtiniz.🥺 Mutfakta durup dakikalarca bize ağladım bu yolda emek verip günlerce bu suyu içen tüm hemcinslerime. Ne kadar çok uğraşıyoruz, bedenimize, ruhumuza ne büyük yaralar açıyoruz. Bunları deneyenleri asla yadırgamadim ki mantıklı ya da mantıksız gördüğüm her şeyi deneme arzusu oluyor bende de. Ama bu soğan suyunu icemedim galiba artık error verdim. Allah bu zorlu imtihanın içinde olan herkesin yardımcısı olsun. İnşallah emeklerimizin karşılığında güzel haberi en kısa zamanda alırız 🤎
Merhabalar. Öncelikle rabbim bi an önce dilediginizi nasip etsin size. Soğan kürü evet bende hep nasıl içeceğim diye diye ertelerdjm başladım 8. Gunumdeyim içtiğim ilk günler ve şuan çok farklı ilk günler midemi bulandiriyordu çok zorlanıyordum içerken ama şuan normal içecek gibi içiyorum bide ılık ictiginizi belirtmissiniz muhakak iliktan bıraz sıcak için dilinizi yakmadigi sıcaklık ama ılık ta değil yani sıcak daha iyi içersiniz ve etkisi öyle daha iyiymiş çok araştırdım. Bunuda deneyin umarım şifa olur hepimize sağlıcakla

Allhin her canliya verdiği dogurganlik ile, insanlar patir patir dogururken, biz neden sinaniyoruz, icim öyle aciyor ki, bu duygu ile nasil basedecegimi bilmiyorum

X