Soğan kürleri ve uygulayanlar ..

Ceylan

BiHüzünSaklı ve BinUmutla
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.871
15
1.Yumurtalık kisti-polikistik over için kuru soğan kürü:
1 beyaz kuru soğanı 4 e bölerek üstüne 1 yemek kaşığı sumak serperek yiyin. Bunu haftada 3-4 kez tekrar edin.

2.Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğl ve akşam yemeklerinden önce 1er bardak suyunu için.

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. - 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.
a.s.
Bu kür adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Dün itibariyle ben başladım.Soğan yemezdim hele suyu meleğim için zehir olsa içerim dedim ve başladım.Soğan suyu küründe fazla soğan tadı olmuyor.İçlecek gibi içinizi ferah tutun..
Hatta birbirimize destek olmak için bu konuyu açıyorum hatta Liste bile yapalım bakalım neolacak ??
Ben inanarak başladım

Ohh şifa olsun arkadaşıma...İnanarak başlamışsın 1-0 öndesin yani hayatım ...inşallah iyi sonuçlar göreceksin

Canım paylaşımın için tesekkürler,umarım en yakın zamanda güzel haberlerini alırız :1hug:

b_hayalin-gercek-olsun1.jpg

İnşallah canım ikinizede verdiğiniz moralden ötürü teşekkür ederim.Ben istiyorumki,herkes umutla başlayıp denesin tüm polikistik overlileri bekliyorum

X