SmuwiLa' nın Çeyizi

Çiçek bahçesi gibi... Çok güzel her şey, güzel günlerde mutlulukla kullanın hepsini.

Bayildimmm son aldigin herseye
Huzurla askla kullan hepsini
O pembe servis gereckleri silikondan degil mi?

Bayildimmm son aldigin herseye
Huzurla askla kullan hepsini
O pembe servis gereckleri silikondan degil mi?

Çok teşekkür ederim canım takibimdesin ona göre, devamını bekliyorum..
Hani şu teflonlar da çizilmesin diye kullandığımız kepçeler varya sert bir malzemeden yapılıyor erimiyor adını bilmiyorum malzemesinin onlardan işte. Biev' den aldım bu arada.

Bende aslinda bir takimda böyle alsam iyi olur sanirim.
Bernardodan aldigim, teflonlari cizer. :26:
Sende benim takibimdesin

Bu ceyizin ucu bucu yok yemin ederim al al bitmiyor

Bam telime bastın, benim için ne kadar bitemez de azalırsa diyeyim o kadar iyi, çünkü ondan sonra mobilyalar var. Allah kısmet ederse Askerden gelince mobilya işini halledeceğiz. Yani önümdeki 5 ay içinde ne yaptım yaptım..

Bizim mobilyalar bitti. Bir tek yemek masasi ve sehpa alinacak.
Ama daha ortada ne halim var, ne perde. Dügüne bir ay kaldi, insallah yetistirebilirim herseyi.
Ceyizde hala eksikler var. Liste tutuyorum ama yinede bir seyleri gözden kaciriyormusum gibi geliyor.
Neyse artik ufak tefek seyleri evlendikten sonrada halledebiliriz bence.
Ceyiz isi, ev kurma, dügün dernek bunlar zor isler gercekten. :26:

Senin gelmiş bile, mutluluklar dilerim canım benim şimdiden tebrik ederim.
Benim arkadaşım 2 yıl önce evlendi halıları çeyiz yerleştirilirken gidip almıştı perdeler de sorun değil, diktirecek misin? Hazır oluyor sanırım bazıları, yetiştirirsin merak etme. Hem dediğin gibi, alacaklar hiç bitmez..

Sagol canim. Bakalim herseyin hayirlisi.
Perde diktiricem ama Alltan evim kücük ve sadece iki odada pencere var. Fazla uzun sürmez sanirim.
O kadar sikintilar yasadim, yasiyorum ki bazen perde, hali, ceyiz felan gözükmüyor gözüme.
Allah hayirlisini nasip eylesin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…