Smear ve hpv sonucu

Ada kumsal

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Ekim 2024
14
0
28
Selam kızlar 2 ay önce smear testi verdim ascus çıkmıştı jinkoloğa gittim hpv istedi negatif çıkarsa kolposkopi ye gerek yok demişti şimdi sonuçlar çıkmış hpv saptanmadı diye ancak açıklamada akıntıdan dolayı saptanmadı mı diyor anlamadım yoksa negatif sonuçlarda böyle yazar mı

Akıntı enfeksiyon problemini tedavi ettirip yeniden hpv testi verseniz iyi olur, eğer enfeksiyon varsa ondan bile ascus çıkmış olabilir

Ben de 3 senedir böyle uğraşıyorum. Ascus ve hpv negatif. Bugün kolposkopi oldum. Sonucu bekliyorum

Geçmiş olsun inşallah güzel çıkar sonuçlarınız smear acsus hpv negatif çıkmasına rağmen kolposkopi yaplıyor mu

Teşekkür ederim. Size de çok geçmiş olsun. Ascus un sebebini bulmak istedi doktorum. Bir sürü doktor gezdim aslında. Ascus ve hpv negatif olunca bi şey yapmadılar. En son gittiğim doktor kolposkopi yapalım dedi. Sizin akıntınız normal mi peki?

Doktor hpv negatif çıkarsa kolposkopiye gerek yok demişti pazartesi gideceğim sonuçlar için

Ya şöyle akıntım yeşile yakın renkte ve geçmiyor. Kaşıntılı da bir akıntı. Her gittiğim doktor fitil ve antibiyotik verip gönderiyor. O yüzden ne yapacağımı şaşırdım maalesef.

Sonuca göre belki bu sefer etkili ilaç yazarlar probiyotik iyi gelirmiş ben pazartesi görüşeyim doktorla takviye gerekirse alırım kendinizi güzel sonuçlara hazırlayın

Ben bir sürü antibiyotik ve fitil kullandım. Borik asitli fitil de kullandım ama maalesef geçmedi umarım sizin güzel sonuçlarınız olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…