Smear testi

azazell

Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
257
218
34
Kızlar doktora kontrole gittim meğer rahim ağzında yara varmış. Akıntı için ilaç verdi haftaya gel dedi. Smear testi de yapılacakmış. Kafayı yiyicem düşünmekten. Rahim ağzı yarası yaşayan var mı (

Bu ne stres. Tabiki var. Her kadının mutlaka başına gelir.Kendinize biraz dikkat ederseniz geçer merak etmeyin.

Akıntınız nasıl acaba tarif eder misiniz?

Hangi ilaçları verdi kullanmanız için? Doktorunuz kim? Doktorunuzu mu değiştirseniz acaba diycem ama stres yapıcak kadar büyük bişey değil rahim agzındaki yara
Rahim ağzındaki yara öyle ilacla gececek sey değil sadece akıntıyı belli müddet geciriyor ilaclar akıntı varken doktor smear alamaz cunku yanlıs sonuc verir. Bunu bizzat doktor kendi söyledi bana. Smear testinden sonra negatif cıkarsa Rahim ağzındaki yaraya dondurma veya yaktırma işlemi yapıyorlar. Anca o sekilde gecebilir. Akıntıyı zaten yara yapıyor. Bizzat yaşadığım için söylüyorum.

Bende de yara olmuştu ama yaranın yanında enfeksiyon ve mantarda vardı. İsimlerini hatırlayamıyorum ama bi kaç tane hap ve fitil kullandım sonra kontrole gittiğimde yaranın düzeldiğini ve hiç bir işlem yapmaya gerek kalmadığını söyledi.Belki benim yaram çok küçüktü daha erken müdahale mi oldu anlamadım şimdi ama yaktırma yada başka bişey yapılmadı

Hangi işlemi yaptırdınız peki. Ameliyat gibi mi. Birde akıntıyı durduruyor mu. Akıntı durmazsa tekrar yara olur.

Hangi işlemi yaptırdınız peki. Ameliyat gibi mi. Birde akıntıyı durduruyor mu. Akıntı durmazsa tekrar yara olur.
Hicbir sey yaptırmadım öyle duruyor doktor yakma ya da dondurma taraftarı değil ilaclar veriyor gecmezse en son yakılacak. Doğum yapmadığım için önermiyorum demisti

Hicbir sey yaptırmadım öyle duruyor doktor yakma ya da dondurma taraftarı değil ilaclar veriyor gecmezse en son yakılacak. Doğum yapmadığım için önermiyorum demisti
Anladımm bende kararsızım. Şuan fitil ve antibiyotik kullanıyorum. Elma sirkesi falan diyorlar bir de onunda deniycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…