smear testi hakkında

SaskinAnne

Zeynep'im... babasının süsü annesinin ömrü...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2011
7.754
8.268
41
kızlar bişey soracaktım sizlere adet döneminde smear testi yapılırmı? yaptıranlar varsa yardımcı olabilirmi

yok yapılmıyor diye biliyorum cnm bana doktorummm adetin bitsn hiç ilişki yapmadan gel demiştii.. tabi ben gitmedim:) bi kulak çöpü gibi bşle oradan sıvı alcaklarmış öle didi doktorum:)adet olursan o sıvıyı alamaz

adetliyim dedim illa yapıcam dedi yaptırmadım bende. ultrason çekildi şükür kist falan yok yaptırmıycam test falan 1 sene dolsun olmazsa öyle. ama kan verdim sonucunu merak ediyorum

adetliyim dedim illa yapıcam dedi yaptırmadım bende. ultrason çekildi şükür kist falan yok yaptırmıycam test falan 1 sene dolsun olmazsa öyle. ama kan verdim sonucunu merak ediyorum

bende yaptırmadım bacım.. dedigin gibi 1 sene dolana kdr bşy yaptırmıycam 1 sene içinde olmassa komple bi muayene olcaz zaten eşimle..
ama 2 ay sonra doktora gitcez genel görünürüz detaylı smear testi falan yaptırmam bende:)

Adetliyken yapılmaz sanırım..
Bende evlendikten sonra yaptırdım smear testini 1 sene oldu yaptıralı ama sıvı aldığını fark etmedim ama kulak çöpü olan şeyi mantar falan var mı diye yapmıştı...

Hiç bir şey hissetmedim...

tekrar gidersem doktora smear testi yaptırmayı düşünüyorum.

kızlar bişey soracaktım sizlere adet döneminde smear testi yapılırmı? yaptıranlar varsa yardımcı olabilirmi

merhaba arkadaşım. adetliyken smear testi yapılmaz. :KK50: çünkü sonuç yanlış çıkar. bende bir kere yaptırdım ama zor bişey değil. aslında kadın doğum dokoruna muayene olmk zor değil aletler soğuk olunca insan tuhaf oluyor. o kadar. :KK53: yada ben öyle düşünüyorum. :KK17: Allah daha zorlarıyla karşılaştırmasın.

ayrıca minikgelin arkaadaşım sen nasılsın. ben daha hamiş olamadım. senin varmı? :KK49:

Son düzenleme:
adetli değil ve cinsel ilişkiye girdikten 3 gün sonra rahim ağzı sürüntü örneğiyani smear testi alınabilir
testin yapılış amacı rahim ağzı kanserini önceden belirleyebilmek

X