slmmm kıslar

erni01

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mart 2009
2
0
merhaba kıslar ben bu foruma daha yeni üye oldum... size bişey sormak istiyorum.. ben çok düzenli adet olurdum geçen ay adet olmadım test yaptırdım ve 45.6 çıktı doktorumu ardım hamiilesin dedi bi hafta sonra gel bakalım tekarar dedi ama üç gün geçti ve sabah kanamam oldu doktora gittim hemen kan tahlilinde bişye çıkmadı ve adetim sadece iki gün parçalar halinde oldu sonra kahverngi lekeler oldu ve bitti yani ben öle sanıodum dün gece bişim yoktu ama sabaha karşı tekrar kanamam oldu anlamadım neden böle oldu.. yardımcı olursanız sevnirim şimdiden tşklr...

aramıza hoşgeldin cnm....düşük yapmış olabilirsın cnm..ilk yaptın HCG 45.6 çiktı sonra bişey çikmadı dıyorsun...bir dr.git bir ultrasyona baksın beli parça falan kalmıştır

Canım düşük olabilir bence vakit kaybetmeden gitmelisin dr ye .

gittim işte ilk kanamam olduğu zaman ultrasonla baktı bişi yok görünmüo dedi..ama aklım çok karıştı hiç böle olmazdım

cnm tekrar kan tahlili yaptır bakalım değer sıfırlanmış mı?
hala yüksekse gebeliğn devam ediyordur

canım bişey görünmüyor dedi demişsin bebeğimi göremedi yoksa bi sorunmu yok dedi söylediklerin düşükde olabilir istersen bi kan testi daha yatır yada bi daha git doktora

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…