Slm

cemre_mavi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2009
1
0
8.5 haftalık hamileyim 5.5 haftalıkken kalp atışları duyuldu 2 gün sonra durduğu söylendi kürtaj olmam istendi doktorum tarafından ben korkunca evde 1 hafta 10 gün içinde düşük olabileceği söylendi yaklaşık 3 hafta geçti kalbi durduktan sonra ama bebeğim gelişiyor şekli belli oldu fakat doktorlar kalbi atmadığı için illada kürtaj diyor benim anlamadığım ölmüş yada canlanmamış bebek gelişirmi kanamam yok durumum iyi eğer ölmüşse beni zehirlemesi gerekmezmi. Lütfen yardım edin bebişimin ultrasondaki şeklinde başı kolları poposu çok net olmuş ne yapmalıyım allah rızası için yardım edin bebeğimin canına bilip bilmeden kıymak istemiyorum. Saygılar.

Canım benim Allah yardımcın olsun..Aynı durumu ben de yaşadım ilk gebeliğimde.Kalbi atmamıştı bebeğimin kürtaj oldum..Maalesef senin de kürtaj olman gerekiyor canım.Bebek gelişimini sürdürür bir süre ama sonuçta yaşayamayacak..Bir an önce kürtaj ol canım...Tekrar Allah yardımcın olsun diyorum..ılk gebeliğin mi?

Çok geçmiş olsun.Ben de 9 haftalıkken kalbi atmadığı için aldırmak zorunda kaldım.Benim de hiç kanamam yoktu.Çok da iyiydim.çok şaşırdık ve üzüldük zaten.Yapcak bir şey yok bu durumda.Hayırlısı olsun hakkımızda.

X