sizlerle ilk günüm kızlar

selin1986

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2009
645
1
a.s.marhaba benim ilk günüm kısaca kendimi anlatayım 23 yaşında dünya tatlısı iki yavrum var.oğlum 7 yaşında kızım ise 2 aylık.mutlu bir evliliğim var allah her keze nasip eder inşallah.ben biraz acemiyim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler.a.s.,:nazar:

hosgeldiniz..........................................keyifli paylasimlar

a.s.marhaba benim ilk günüm kısaca kendimi anlatayım 23 yaşında dünya tatlısı iki yavrum var.oğlum 7 yaşında kızım ise 2 aylık.mutlu bir evliliğim var allah her keze nasip eder inşallah.ben biraz acemiyim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden tşkler.a.s.,:nazar:

078.gif

hoşgeldiniz arkadaşlar ben de yeni sayılırım ,bir hafta oldu ,güzel paylaşımlar dileğiyle....

hoşbulduk kızlar umarım güzel şeyler paylaşırıza.s.bu sitede herkez çok iyi kızlar valla tam benlik bir site keşke daha önce üye olsaydım çok şeyler kaçırmışım:nazar:

slm canım hoşgeldin a.s. iyipaylaşımlar

evet canım 15 yaşında evlendim.Aman kimse duymasın kocamı elimden alırlar diye korktum bende kaçtım allahtan çok mutlu bir evliliğim var.allah herkeze nasip eder inşallah:asigim:

evet canım 15 yaşında evlendim.Aman kimse duymasın kocamı elimden alırlar diye korktum bende kaçtım allahtan çok mutlu bir evliliğim var.allah herkeze nasip eder inşallah:asigim:

allah mutluluğunu daim etsin cnm kaydirigubbakcemile5

X