Sizinde öyle oluyormu?

Mehrii34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2017
7.712
3.725
Merhaba kizlar ,
Cok kez konu actim ama cok az kisi yaziyor bu cok üzücü gercekten..neyse 😉

Polikistik overliyim 3 yillik evliyim ...hic gebelik olmadi adet düzensizligi kilo vs. Getirdigi bir durum bir kısır döngünün icindeyim hep ayni 3 ayda 6 ayda bir adet görüyorum.bunun icin bir cok sey denedim.

Benim merak ettigim böyle polikistikli olup artik böyle vazgecme gibi bir duygu tasidignizda gebe kalabildinizmi? Hani hep piskoloji diyorlar ya.. pes etmedim aslinda ama artik icim sogudu sanki cocuk olsun diye böyle olup sonradan gebelik haberini alan varmi özellikle pko lu olup?.. morale ihtiyacim var aslinda birazda ondan yazdim tsk ettim simdiden🥰..

Merhaba pko biraz sabır işi dediğiniz gibi adet düzensizliği ,3-4 ayda bir adet olma kilo problemleri gibi durumlar özelliği malesef ,gebe kalınamıyacak diye bişey yok dr,un verdiği ilaçları kullanacaksınız insilün direnci için ilaç kullanıyorsunuzdur sanıyorum bunun yanında infolik combi
genelde klomen yada muadili yum.yakibi falan kullanmışsınızdırda zaten ,en önemliside takmamak
pko olduğunu bilmeden çocuğu olan ancak kinci çocuğunda öğrenen pkolu olduğunu çok var,
olur hiç merak etmeyin kafaya takmayın pozitif düşünün geçte olsa olacak,

Merhaba kizlar ,
Cok kez konu actim ama cok az kisi yaziyor bu cok üzücü gercekten..neyse 😉

Polikistik overliyim 3 yillik evliyim ...hic gebelik olmadi adet düzensizligi kilo vs. Getirdigi bir durum bir kısır döngünün icindeyim hep ayni 3 ayda 6 ayda bir adet görüyorum.bunun icin bir cok sey denedim.

Benim merak ettigim böyle polikistikli olup artik böyle vazgecme gibi bir duygu tasidignizda gebe kalabildinizmi? Hani hep piskoloji diyorlar ya.. pes etmedim aslinda ama artik icim sogudu sanki cocuk olsun diye böyle olup sonradan gebelik haberini alan varmi özellikle pko lu olup?.. morale ihtiyacim var aslinda birazda ondan yazdim tsk ettim simdiden🥰..
Bende polikistik var. Ama benim adetim normal yani en fazla 40 oluyor oda ara bi. Bende kıllanma ve kilo yapıyor. Rahim hsg filmi cekilecegim sizde bi deneyin onu

Bende polikistik var. Ama benim adetim normal yani en fazla 40 oluyor oda ara bi. Bende kıllanma ve kilo yapıyor. Rahim hsg filmi cekilecegim sizde bi deneyin onu
Hsg yurt disinda yapmiyolar bana öyle dediler istanbula gelip cekilcem ins..bendede kilo var metformin aliyorum insulin direnci icin

X