Anket Sizin için stresin ana kaynağı nedir?

Sizin için stresin ana kaynağı nedir?

• Ankete Katılan
    48
hepside bende stres yaratan unsurlar ama şuan ana stres kaynağım çalışma hayatım

benim de hepsi , cünkü ne olursa olsun herzaman bir stres icindeyim...yani herseyi yerli yerinde ve zamaninda yapmak isterim buda dogal olarak herzaman gerceklesmiyor, ve beni strese sokuyor....

yasadigim ulke ailemdem ve sevdigim insanlardfan ayri kalmak cocuklarimi burda yasatmak:çok üzgünüm:

ben heşeye stres yaparım . .... huyum kurusun Çok üzgünüm çoook

Başarısız olmak benim asıl stres nedenim bu.Her şeyin mükemmel olmasını istiyorum ama olmuyor o ayrı naniknanik

okulum benim için tek stres kaynağı sanırım fisfisfis vizeler,finaller,projeler,quiz... bu liste böyle uzayıp gider :bbo: ağır bi bölüm ve her an stres içindeyim kafamçokkarıştı

İş tabiki ne olacakKötü KazenBide çatlak mükelleflerKötü Kazen

İş hayatında karşımıza çıkan dengesiz insanlar stres kaynağıdır benim için.Yoksa işimi seve seve yapıyorum.a.s.

benim stresimin ana kaynagı 7 yıllık sevgılım.yıne kustuk.sanırım tum hayatım boyle gececek ve ben cok uzun yasamayacagım.

hepsi su an hepsi diyebilirim iycene herseyden stres oldum ha bi de bebisin daha gelmemesikafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…