size yine bir sorum var

gizem35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2008
44
0
ark.ben geldim ne zamandır yoktum ben tam hastaneye gitcegim gün hastalandım ama 1 gün oldu doktora gitcem ama kan testi ne kadar dır bi bilginiz varmı özelde yardımınızı istiyorum kafam çok karıştı benimm....:uhm:

bende bunu sorcaktım aslında size ben hangi testi yaptırcam tam olarak hamilelik için ama hanggisi bilmiyorum

cnm 1 gün oldu derken adetinmi 1 gün sürdü anlamadım? bildigim kadarıyla hamilelik olup olmadıgınabakmak için bhcg yaptırman lazım...

Kanda BHCG testi baktırman lazım cnm sanırım,tam olarak anlayamadım,adetin mi1 gün sürdü,yoksa 1 gün gecikmeyle adet mi oldun.

Valla ben 3 ay önce özelde 65.-YTL'ye yaptırmıştım...

cnm bişey sorcam hastaneye mi gideyim yoksa saglık ocagına mı birazcık degil çok acemiyim bu konularda ben yardım istiyorum sizden!!!!!

cnm bişey sorcam hastaneye mi gideyim yoksa saglık ocagına mı birazcık degil çok acemiyim bu konularda ben yardım istiyorum sizden!!!!!

canım herhangi bir özel poliklinikte veya tıbbı tahliil laboratuarlarında yaptırabilirsin,çoğu sağlık ocağında kanda gebeliğe bakılmıyor çünkü.

hmm çok teşekkür ederim inş gittigimde hayal kırıklıgına ugramadan geri dönerim

cnm öncelikle merhaba tedirginliklerini anlıyorum bence sen eğer ssk varsa anlaşmalı özel hastanede kadın doğum uzmanına git oda seni zaten tahlile yönlendirir hemde ssk anlaşmalı tüm özel hastaneler 10 milyon artık çok iyi fırsat eğer gitmezsende öncelikle ortamı temiz ve günenilir laboratuvarlarda çalışılan bir kliniğe git istersen bhcg baktırıcaksın bu arada senin adetlerin falan düzenlimi yani ilk defamı böle bişey başına geliyo arkadaşım inşallah bebiş vatdır olmazsada sakın moralini bozma hepimiz uğraşıyoruz sters herşeyi olumsuz etkiliyor öpüyorum cnm iyi akşamalr

bende izmirde oturuyorum gizem ben 3 ay önce 15 ytl ye yaptırdım izmirin neresindesin birde sonucu bizimlede paylaş

Son düzenleme:
saglık ocagında kan testi yapmıyorlar burda.heryerde öyle mi bilmiyorum.

bende 1 ay önce 36 ytl ye yaptırmıstım özel hastanede.

çiglide oturuyorum cnm 2 aydır böle oluyorum geçen ay 2 gün oldum bu ayda 1 gün oldum daha sonrasında kahverengi akıntım geldi bu arada ssk var .

bence sen doktora görün en azında muane olursun bence gebelik varsa zaten hastanede tahlil yaparlar kent hastanesini begeniyorlar hem ssk ile anlaşmalı diye duymustum ama bence ihmal etme

evet ama orası anlaşmayı bitirdi bi doktor 200 milyon orası çok pahalı senin bildigin bir yer varmı ssk anlaşmalı bu arada sen nerede oturuyosun

ben karabaglarda canım gaziemire yakın yani benim ssk yok ondan bir bilgimde yok cnm

çok teşekkür ederim cnm birisi söledi buca doruga gitcez büyük bi ihtimalle inş güzel haber veririm sizlere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…