Size hiç oldu mu?

ank

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
59
0
Merhaba,
Son 3 aydır 28 yada 29 günde bir regli oluyordum. Kendimi bildim bileli adet düzensizliğim 3-4 gün olmuştur ama akıntılı ilk oluyor. Son tarihim 17 aralık. Genelde uzun zamandır regliden 3-4 gün öncesinde kahverenginde akıntı başlardı. Bu defada öyle olacaktı. Tam gününde hatta 2 gün önce süt kahve renginde akıntı başladı, 6 gündür sürüyor. Çok değil. Arasıra regl ağrısı gibi ağrı geziyor. Ama çok hafif. Bu ağrı regliden önce olmaz, sadece regli sırasında ağrırdı.
Normalde reglinin tam başlama günü en fazla 15 aralık olmalıydı. Ama hala başlamadı. Koyu kahve akıntıda yok.
Tam 4 hafta geçtiğinde test yaptım(akşam), ama negatifti.
Yaşadığım son sonu hüsranla biten tek hamileliğimde belirtiler aynıydı. Ancak bu defa akıntıda sütkahve renk olması beni stres yaptı.
Test yapacağım ama hamilelik yoksa sizce başka ne sebeple kahve akıntı olabilir. Size hiç oldumu?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

tatlım hemen hemen aynı sorunumuz benimde son adet tarihim kasımın 21 biri ama hala ne gelen var ne giden aralıkayında senin gibi akıntım vardı şimdi desen kup kuru evde test yaptım negatifyani 2nci adetim geldi ama bende hamilelik diye bir belirti yok anlayamadım kafayı yemek üzereyim çarşamba günü kan testi yaptıracam

Ben bu ay ilk defaateş ölçtün bir sitede de grafikle yumutlama günü gösteriyor. Verilerimi girdiğimde 18.gün görünüyordu. Normalde heray yumurtlama zamanımı hissederim. Ama bu ay anlamdım. İyiki ateş ölçmüşüm dedim. Senin neredeyse 2. ayın olması çok ilginç. Yumurtlama olmamış olabilir. Belki sitedeki tabloda götemek zorunda olduğu için göstermiş olabilir. Yani sorun olarak yumurtlama olmamasını görüyorum ben.
Ama akıntı olmasıda miyom, kist şüphesi doğuruyor. Bilmiyorum ya.
Sabah bi test yapayım diyorum.
Siteye yazmamdaki amacım böyle olan varmı, şüphelerimde doğruluk payı var ise doktora gitmem gerekirmiyi netleştirmek istiyorum.
Ama çok kişi okumuş cevap yada yorum yapan yok. Üzüldüm.

artuner bende test yaptım çıkmadı. Sonucunu banada bildirirsen memnun olurum. Gidişatımız aynı görünüyor. Bende seni bilgilendiririm.

tabi talım ya o kadar merak ediyorumki çünkü adetlerim çok düzenliydi ve kafamdada çocukla alakalı bir şey yoktu çünkü ümitsizdim ve eşimle ilişkimizde güzeldi ama çocuk hiç aklımızda yoktu tüp bebek yaptıracaktık 1 ay sonra ya inşallah seninle günlerimizi sayarız

merhaba benimde bu ay adetim gecikti enson 8 aralıkta olmuştum daha önced e kistim vardı tedavi oldum ve kist gecti sonraki aylarda klomen kullandım adetlerim düzene girmiştii 28 günde oluyordum buayda hala yok ve akıntım var sık idrara cıkıyorum adetim gecikince test yaptım 2 defa ama olumsuz bugün hesaplarıma göre 41 gün yine kist oluşmuşmudur acaba kan testi yaptırmayı düşünüyorum akıntıda bazen kahverengi renkte bazende sancı oluyor adet görcekmiş gibi

blny tatlım sende bizdensin bu arada kistlerin çapı önemli her 100 kadından 10nda kist olurmuş ve benim arkadaşım kist yuvası gibiydi hamile kaldı bari sen test yaptırda bize umut ol

Selamlar,
Bu sabah reglim başladı. Seviçten çıldıracaktım. Aslında çok sınır dışı zaman değildi ama kahve akıntının 2-3 günden çok(7 gün) sürmesi stres yapmıştı. Zaten kahve akıntı ile bebek zor sağlam kalır fikride beni yoruyordu. Çok mutluyum. Önümüzdeki aylara kaldı umudum. Sağlık yönündende problemim olmadığını görmüş oldum. Tamamen stresti benimki.
Umarım sizlerde hamile iseniz biran önce belli olur yoksa sağlıklı regli dönemleri dilerim. İnsan huzura kavuşuyor.

ank mutlu olmana sevindim ama benim için dua edersen çok sevinirim benim çarşamba günü belli olacak artık

acaba hangi site o

FERTİLİY FRIEND ONLINE

Yumurtlama doğru ama gebelikte ateş işe yaramıyor kesinlikle. Sitenin bütün dersnotlarını tek tek okudum. Çeşit çeşit grafik var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…