size göre aşk kaç kere yaşanır

• Konu Sahibi selin jülyen
  • Başlangıç Tarihi
S

selin jülyen

Ziyaretçi
a.s.size göre bir keremi yoksa heran biyerde yakalayabilirmi?

niye bi kere olsun
aşk her yaşta ve her zaman mümkündür

_1_ Kere bilmedin 2 oda aslını bulunca Yaşadığının Aşk olmadığını Anlarsın O yüzden _1_ kere bence

Benim için aşk yaşanan en güzel ilişkidir.O da bir kez olur.İlk çıkılan ya da ikinci çıkılan diye bi genelleme yapamayacağım o nedenle

bence aşk bir kere yaşanır yaşadığın duygunun hepsinden ağır bastığını anladığın duygudur aşka.s

a.s.size göre bir keremi yoksa heran biyerde yakalayabilirmi?

cevaplarınız için teşekkürediyorum tabii herkese göre değişir hepinize saygı duyuyorum nacizane bende fikrimi bildirmek isterim aşk çok kere sevgi bir kere desem nasıl olur.ve her birdahaki aşıkolduğunda eskisine gerçekten aşık olunmadığı düşünülür aslında aşktır bu birdaha aşık olmayıp bir kişide kadıysanız onu çok sevmişsiniz demektir bence....

aşk benim için fedakarlıktır eger birisi için fedakarlık yapabiliyorsan buda aşk vardır. bir annenin cocuga gösterdiği fedakarlık gibi karşılıksız......

bir kez yaşanır gercek aşk..
ben hakkımı kaybettim artık..

aşk her daim yaşanır ama aşkın adı gib de kısadır...:1closedeyes:

niye bi kere olsun
aşk her yaşta ve her zaman mümkündür

Kesinlikle katılıyorum ,aşkın yaşı olur mu hiç ,:1rolleyes:kalp zaten yaşlanmaz sadece insanlar çevreden çekinir ayıplanma korkusu yaşar: .Sanırım bir kezden fazla aşık olunabilir bu birazda insanın yapısına bağlı .Sanatçılara baksanıza milyon kez aşık oluyorlar Benim ilk erkek arkadaşım ve de son aşkım eşim ,ama bir kereden fazla aşk yaşanır diyen arkadaşlarıma da kesinlikle katılıyor saygı duyuyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…