Size geri döner mi

niye yarım kalan işi gelip tamamlasın diye mı dönmesini bekliyorsunuz bence siz bir doktora gıdın psikolojiniz pek normal değil

Şahsen ben ,her ayrıldığımda bana barışmak için yalvaran birinden soğurdum ya. Kendi kendini küçük düşürmenin ne anlamı var arkadaşım. Biraz kendine saygın olsun biraz ulaşılmaz ol o zaman erkekler arkanda nasıl köpek oluyo izle.

Az yalvarmışsınız biraz daha yalvarın. Ya Allah için azıcık gururlu olun lütfen böyle konuları okudukça sinirim bozuluyor nedir ya bu, böyle bir ilişkiden ne medet umar Li bir insan, arabadan attı sokakta tek başıma bıraktı diyor yalvarıyordum diyor.

Allah aşkına ya kendine hiç mi saygın yok ? Seni arabadan atan biri için yalvarıp ağlamalar ne kadar küçük düşürücü. Karşımda böyle biri olsa zayıf karakterde olduğu için hayatta dönmezdim . Seni sevmeyen adam niye çabalasin ?

Sana bukadar kötü davranan birine nasil yalvariyorsun, ve nasil geri istersin anlamiyorum. Bittigi icin sükür et. Böyle bir mahlukatla asla normal ve saglikli bir gelecegin olmaz, zaten seni yari yolda birakir.

Allah akıl fikir versin…

Yazdıklarınızda adamın bir iyi hareketi yok, üstüne size böyle korkunç davranan birinin ayrılmaması için yalvarıp duruyorsunuz. Size böyle kötü davranan bir adamın neden geri gelmesini istiyorsunuz?

vallahi herkes aynısını diyor kafayı yedim herhalde ama sadece o da acı çeksin istiyorum
Yani canın yandığı için onun da canı yansın istiyorsun bunu anlayabilirim ama döner mi diye beklemeni anlayamıyorum. Seni arabadan bile atmış bir adam dönmesin zaten.

Yazık çok değersiz büyütmüşler sizi bence yardım alın, ilkleri birlikte yaşadık diye anlam vermeyi de bırakın!erkekler buna deneyim gözüyle bakıyor bir sonraki ilişkisinin temelini atarken faydalanır sayenizde.size üzüldüm yazdığınız yazı buram buram “ben değersizim”kokuyor.sağlıklı bir insan bunu kendine yapmamalı.psikolojisi iyi değil demişsiniz ama sizinki iyi mi?Millet ne güzel seviliyor gerçekten siz bunu mu hakediyorsunuz?

Biraz daha yalvar. Bu sefer kapisina git ama, üstünü başını yirt, ağla senin b*kunu yerim ben ettim sen etme de. Geri döner korkma.

Ay şu arabesk konuşmadan nefret ediyorum. Ne ahı be sen kendin bile bile bu adama kendini kullandırıyorsun ne ahı. Daha çok ah vah edersin bu kafayla. Kendi düşen ağlamaz misali kimsede suç bulma

Sizin gibi safi bulamayacagi icin bence gezer tozar baskalariyla biseyler yasar sonra geri doner sizi ezmeye ego tatmin etmeye devam eder neden etmesinki bulmus sizin gibi stres topunu :)

Gerçekten bazen okudukça hemcinslerimin kendilerini düşürdükleri şu durumlara üzülüyorum ve gerçekten sinirleniyorum.Kac yaşındasin bilmiyorum ama öncelikle sen kimsenin psikoloğu değilsin psikolojisi bozuksa seni arabalardan atacağına gidip destek alsaymış.Rica ediyorum kadın olarak kendinize değer verin bakın siz kendinize herşeyi yaptırıp üstelik haklı olduğun halde yalvarıp yakarip adamı geri döndürmeye çalışırsaniz o adam da size herşeyi yapmayı kendine hak görür.Ya hu koskoca Ülkede adam mı kalmadı sana bunları yapan birisine yalvariyorsun bir yer de aşkın değil gururun ağır basacak ve kendini seçeceksin.Ayrica böyle bir muamele görmektense kaliteli bir yalnızlık herşeyden daha güzeldir inan bana.Ve lütfen ne ara ne de sor herşeyini sil biraz üzülür unutur yoluna bakarsın ki üzülmeye bile değmez bence bu adam da neyse.Sen peşinden koştukça daha çok yılların heba olur ve kendine yazık edersin yapma bunu kendine hayatını güzelleştiren insanlarla sana değer veren ve seni aşağı değil yukarı çeken insanlara hayatınız da yer verin ezdirmeyin kendinizi.Ama en başta sen kendine değer ver azıcık gururlu olun yahu..

Son düzenleme:
Döner sizin gibisini nerden bulsun dönün bence birbirinize güzel bir ilişkiniz varmış daha güzelini hiç okumadım burada yalnız bu kişisel yorumum umarım kizmazsiniz o sevgilinize edeceğiniz lafları bana burada yazmasınız !Şimdiden mutluluğunuzun devamını dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…