Size bol lâflar ama boş lâflar

çok haklısın hemd eçok insnaları anlayabilmenin en iyi yolu budur bişeyi kendi aklı almadıgın dsA HEMEN SİLİPO GÜLE GÜLE DEMEK HİÇ HOŞ DEGİLDİR İNSNLARI OLDUGU GİBİ KABUL ETMELİ AMA KENDİ FİKİRLERİNİ KABUL ETTİRMEMELİ BUNU BEKLELEMEMLİ ÇIKARCI V EMENFAATÇİ OLMAMALI EGER BİR PROBLEMİ VARSA BNML E GELİP BUNA KIZDIM BENCE YANLIŞDI DEMELİ AMA BANADA SAYGI DUYMALI BAZI İNSANLAR YANLIŞ DUYGULARA KAPILIP BNM YAPTIGIM DOGRU DİOYRLAR SONRADA SEN NE YAPARSAN YAP ASLIND ABN KİŞMSENİN KIRILMASINI İSTEMEM YANLIŞ ANLAMIŞSIN BEN KİME NE YAPTIM DİOYRLAR KENDİNİZ OLUN KENDİNİZ AMA ANLAYANA SEN ÇOK HAKLISIN BND EHATALI OLDUGUM ZAMAN ÖZÜR DİLEMSEİNİ BİLİRİM AMA KİMSENİN FİKRİNİ KABUL ETMEM BN MAKİNA DEGİLİM GERÇEKÇİ OLMAYANLARLADA HİÇ İŞİM OLMAZ
:mymeka::mymeka::mymeka:

:sm_confused::dilcikar::sm_cool::Roflol:OH BE RAHATLADIMMMMMMMMMMMMMM
N EDOLUYMUŞUM YAAAAAAAAAAAAAAA

Şekerlik tabi ki kimsenin fikirlerini zorla kabul etme..Hiç kimse makina değildir ..
Her olay,karşılıklı medenice konuşulup halledilebilir ...Etmemekte ısrarlılarsa ..Hadi güle gülea.s

Şekerlik tabi ki kimsenin fikirlerini zorla kabul etme..Hiç kimse makina değildir ..
Her olay,karşılıklı medenice konuşulup halledilebilir ...Etmemekte ısrarlılarsa ..Hadi güle gülea.s

saol canım bnm çok teşekkür ederim evet hadi bakalım GÜLE GÜLEEEEEEEEEEEEE:mymeka::a015::a015::a015::mymeka:

nekadar doğru şeyler yazmışsın evet bu hayatın tam ortasından kareler yeşilim...aslında insanlar küçük şeyleri biriktire biriktire büyük sorunların çiğ gibi büyümesine sebep oluyor... ufacıkta olsa o anda o anlaşmazlık her ne ise konuşulmalı ve herkes fikrini düşüncesini dile getirmeli... hayatımda en nefret ettiğim şey, bana gelipte falanca sana şunu dedi diye gelen insandır... tepkim diyenden çok bana getirene oluyor ve müthiş şekilde gözümden düşüyor nu insanlar.
hayatta başımıza gelecek en kötü şeylerden biride, dostumuzla düşmanımızın ortak çalışmasıdır. biri alehinde konuşur-diğeride onları senin kulağına taşır... ne sarsıcı bir durum değil mi? evet sevgili yeşilim ben de bayağı doluymuşum bu konuda, içimi dökmeme vesile olan bu güzel enstanteneden dolayı seni tekrar tebrik ve teşekkür eder,hatta müsadenle birde kocaman öpücem bu kez:)

Arkadaşın nephente'ye katılıyorum ve ilaveten.Artık insanları boşu boşuna konuşmalarına izin vermiyorum hemen tavrımı koyuyorum.Özellikle Rahmetli Annemin hasta iken ne halde olduğunu bana gelip anlatmıyorlarmı vallahi sinir oluyorum.ikidir hep bunu yapan insan var ben o konuları açmak istemiyorum dedikçede zorla insanı sinir ediyorlar.Allahın takdiri Anneciğim vefatında 1 ay önce hastenede yatmıştı vay efendim o halini görmeliymişim.Ben onların hiç birine inanmıyorum Benim kardeşlerim ne derse ben ona inanırım.Ablacım kusura bakma yine daldım ve uzattım.Seni öpüyor ve seviyoruuuuum.ŞenizŞeniz

Hatişim,Yağmur..O kadar güzel anlatmışsınız,yorumlamışsınız ki
Bayılırlar İçinizi üzmeğe,illâki arkadan konuşmaya..
Hatişim anlatıp içini dökmüşsün,seni çok iyi anlıyorum
Yağmurum hoş geldin

Hosbulduk canim ablam;siteye giremedim günlerdir,acim büyüktü arkadasim evladini kaybetti gecen hafta,aklima geldikce yüregim yaniyor:çok üzgünüm:
bugün biraz kendime geleyim diye girdim siteye,gördüklerim tekrar icimi acittisenağlama

Çok çok üzüldüm.. Başınız sağolsun Allah rahmet etsin,sizede sabırlar Yağmurum
Hiç bir şeyin önüne geçemiyoruz

Evet arkadaşlar buyurun ..Yorumlarınızı yazın ,veya sadece okuyun teşekkürler

yeşilim tamda sinir oldugum konuya değinmişsin.
dedikodu yapanada getirenede sinir oluorum
nedense beni çok buluo böyle şeyler
biara çok takıodum ama artık umursamıorum
demekki bende içlerine sinmeyen bişey var ki uğraşıolar diorum
insanın yüzüne söyleyen,fesat olmayan,temiz insan okadar azki
insan ümidini kaybedior:1no2:
emeğine sağlık yeşilima.s.

yeşilim tamda sinir oldugum konuya değinmişsin.
dedikodu yapanada getirenede sinir oluorum
nedense beni çok buluo böyle şeyler
biara çok takıodum ama artık umursamıorum
demekki bende içlerine sinmeyen bişey var ki uğraşıolar diorum
insanın yüzüne söyleyen,fesat olmayan,temiz insan okadar azki
insan ümidini kaybedior:1no2:
emeğine sağlık yeşilima.s.

ümidini kaybetme sadece kötülüklerin nereden geleceğini bilmek lâzım

X