size bir haberiim vaaarr:)

aylincim canım allah tamamına erdirsin inşallah bu sefer kötü durumlarla karşılaşmazsın.msn de yazmıştım ama birde burda tebrik ediyim :))))))))))9
ne kadar güçlü bi insan olduğunu bize göstermiştin.inşallah allah bu gücüne karşılık bebeğini sağsalim eline verir.çok öpüyorum canıım seni

canım arkadaşlarım hepinize merhabalarrr..
kaç gündür yazıcam, kk arızalıydı kısmet olmadı.. :sm_confused:
geçen sene sizinle birlikte bir maceraya başlamıştım ama 6. aya kadar dayanabilmiştim biliyorsunuz..
ee napim hevesi kursağımda kaldı hamileliğin, tekrar hamileyimm. :1hug:
geçen hafta öğrendim, daha çok küçüğüz ama sizinle paylaşmak istedimm.. :dance:
umarım bu seferki sağlıklı sıhhatli olur..
hepinizin minik kuzularını ve sizleri öpüyorummm...
sevgileerr. :1hug:

ayy canım çok sevindim kendine çok ii bak minik yeğenimizede:)) yorma kendini keyfini çıkar ve hiç bişeyi takma kafana.hamileleik çabuk geçiyo inan insan özlüyor

tüylerim diken diken oldu canımmmmmmmmm..:))nasıl sevindim anlatamam..heyecanladım..acayip sevindim kelimeler tıkandı sevincimi anlatamıyorum..hayırlı olsun sağlıkla tamamına erdirsin canımmmmmmmm.sen hakettin bu mutluluğu allah gönlüne göre versin..canım benimmm kutluyorum seni ve eşini.güzel haberler bekliyoruz senden artık sürekli...

aylinim fıstığım tebrik ederim canım arkadaşım.inşallah bu sefer sağ sağlim kucağına alacaksın bebeğini..

Allah hayırlı etsin cnm. İnşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın. gözün aydın allah tamamına erdirsin inş.
amin canım, çok teşekkür ederimm.

canım gözün aydın.allah kucağına almayı nasip etsin
amin canım, saolaaasssııınn..

canimm benim burdanda tekrar tebrik etmek istiyorum seni ve esini. Allahim saglikli sihhatli bir sekilde vaktinde kucagina versin insallah yavrunu. Veee darisi basima diyorum, allahim en kisa zamanda insallah.. Yetiscem sana canim... Haril haril calisiyoruz :)))
nerimancım canım benim..
kuzum darısı başına, inşallaaaah artık hep güzel haberler veririiizzzz..

aylincim canım allah tamamına erdirsin inşallah bu sefer kötü durumlarla karşılaşmazsın.msn de yazmıştım ama birde burda tebrik ediyim :))))))))))9
ne kadar güçlü bi insan olduğunu bize göstermiştin.inşallah allah bu gücüne karşılık bebeğini sağsalim eline verir.çok öpüyorum canıım seni
sinemcim çok teşekkür ederiimm, umarım bu sefer sağlıklı sıhhatli olur hem benim için hem bebeğim içinn..

ayy canım çok sevindim kendine çok ii bak minik yeğenimizede:)) yorma kendini keyfini çıkar ve hiç bişeyi takma kafana.hamileleik çabuk geçiyo inan insan özlüyor
saol canım benim, teşekkür ederiimm..

tüylerim diken diken oldu canımmmmmmmmm..:))nasıl sevindim anlatamam..heyecanladım..acayip sevindim kelimeler tıkandı sevincimi anlatamıyorum..hayırlı olsun sağlıkla tamamına erdirsin canımmmmmmmm.sen hakettin bu mutluluğu allah gönlüne göre versin..canım benimmm kutluyorum seni ve eşini.güzel haberler bekliyoruz senden artık sürekli...
özgeeeeeeeeeeem belki olur bu sefeeeer:)))
canım benim çok teşekkür ederim iyi dileklerin için, çok seviyoruum senii..

aylinim fıstığım tebrik ederim canım arkadaşım.inşallah bu sefer sağ sağlim kucağına alacaksın bebeğini..

nilaycım canım arkadaşım, umarım sendende alıcaz en yakın zamanda....
çalışmalara devaaamm Şeniz

ayyyy canımmm çok sevindim gözünüz aydın rabbim inş sağlıkla kucagına almayı nasip ederr.. canım kendine ve yiğnimize çookk ii bakkk

cnm benim buradan da yazmak istedim,sanki kendim tekrar hamileymişim gibi hissttim,çookkkkkkkkk sevindim,Allah tamamına erdirsin?ne kadarlık şu anda? pamuklara koysun kocacığın seni..yeğenim sağ salim gelsin dünyaya inş :) biz de bıcır bıcır sevelim onu,elvin'in bir kardeşi daha olacak hayırlısı ile..seni ve eşini kutluyorum cnm benim

canım arkadasım benım senı gördüğüm heryerde kutlamak istiyorum tlf,msnde kesmedı bırde burdan kucaklıyım arkadasımı :1hug: Allah tamamını erdırsın inşallah,inşallah bebısini saglıkla kucagına almak nasıp olur ve hamıslık sırası bu arada inşallah banada gelır.saglıklı bı hamıslık gecırmen dileğiyle kuzum..... :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek: gamyoncuiremsu

cnm benim buradan da yazmak istedim,sanki kendim tekrar hamileymişim gibi hissttim,çookkkkkkkkk sevindim,Allah tamamına erdirsin?ne kadarlık şu anda? pamuklara koysun kocacığın seni..yeğenim sağ salim gelsin dünyaya inş :) biz de bıcır bıcır sevelim onu,elvin'in bir kardeşi daha olacak hayırlısı ile..seni ve eşini kutluyorum cnm benim
canım nihancım çok teşekkür ederimm..
bu sefer olsun bende çok istiyorumm..
çok öpüyorm seni, çok teşekkür ederiimmm...

canım arkadasım benım senı gördüğüm heryerde kutlamak istiyorum tlf,msnde kesmedı bırde burdan kucaklıyım arkadasımı :1hug: Allah tamamını erdırsın inşallah,inşallah bebısini saglıkla kucagına almak nasıp olur ve hamıslık sırası bu arada inşallah banada gelır.saglıklı bı hamıslık gecırmen dileğiyle kuzum..... :CüvCüv: :ecrin_bebek: :emir_bebek: gamyoncuiremsu

tubişim saol canım, çalışmalara devam bende seni tebrik edeyim artıkk:)

canım arkadaşlarım hepinize merhabalarrr..
kaç gündür yazıcam, kk arızalıydı kısmet olmadı.. :sm_confused:
geçen sene sizinle birlikte bir maceraya başlamıştım ama 6. aya kadar dayanabilmiştim biliyorsunuz..
ee napim hevesi kursağımda kaldı hamileliğin, tekrar hamileyimm. :1hug:
geçen hafta öğrendim, daha çok küçüğüz ama sizinle paylaşmak istedimm.. :dance:
umarım bu seferki sağlıklı sıhhatli olur..
hepinizin minik kuzularını ve sizleri öpüyorummm...
sevgileerr. :1hug:

öncelikle çok ama çok sevindiğimi söylemeliyim.allahım tamamına erdirsin inş.geçen sene bende ikiz bebeklerimi kaybetmiştim.zorlu ve sabırla geçen 14 aydan sonra erdemime kavuştum.belki benzer durumlar yaşadığımız için sizi kendime yakın hissediyor ve sevincinize ortak olmak istiyorum.inş.sizde benim gibi sağlıklı sıhhatli bir şekilde bebeğinize kavuşur ve onunla mutlu ve huzurlu çoook uzun seneler geçirirsiniz.sevgiler...

Allah tamamına erdirsin
daha güzel haberler almak dileğiyle
sevgilerimle

aylincimm canımm şimdi gördümm görür görmez hemen linki tıkladım içimde bir sevinçle çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin.

aylincimm canımm şimdi gördümm görür görmez hemen linki tıkladım içimde bir sevinçle çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin.

günaydıın herkese..
aslıcım çok teşekkür ederim, umatrım bu sefer sorunsuz olur..
öpüyorum senide oğlunuda..

cnm bende geçen yıl 3 aylık bebeğimi kaybetmiştim, senin acın daha zor mutlaka ama ben yeni bebeğimi çok şükür aldım kucağıma ve şu an 2,5 aylık oldu oğlum, umarım sende hayırlısıyla sağlıklı bir şekilde bebğine kavuşursun ve bir ömür beraber olursunuz. Tebrik ederim cnmmmm....

canım inş. saglıklı bir şekilde kucagın a alırsın bebegini... allahım gönlüne göre versin inş.

canım benim ben daha önce kutlamıştım seni ama burdan da kutlamak istedim. çok sevindim canım iyi haberlerini bizlerden esirgeme..sanki bu sefer kızın olacak gibi geliyor bana haa ne dersin :))) sağlıklı gelir inşallah bebeğin canım benim...kendine çok dikkat et...öpüyoruz sizi :))) a.s.

X