Sizden dua istiyorum...

kahvekokusu32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2014
513
230
sırf oğlum bu hayatta yalnız kalmasın diye bir kardeşi olsun çok istedim. Allah dualarımı kabul etti çok şükür ama şimdi içimde büyük bir korku var... ya o da benim sağlık sorunlarımdan dolayı sağlıklı doğmazsa... mitral kapak yetmezliğim var fetal eko ile bebeğin kalbine bakıldı onda çıkmadı çok şükür. Ama şekerim yüksek çıkıyor insülin de kullanmıyorum. Tansiyonum var... daha 35 yaşına gelmeden bir sürü rahatsızlıkla uğraşıyorum.haftaya ayrıntılı ultrasona gireceğim. Doktor şekerinden bebek etkilenmiş olabilir dedi.İçim içimi yiyor. O kadar yalnızım ki. Ne olur bana dua edin bebeğim sağlıklı olsun.

Hiç korkma canım.Neden senin sağlık sorunların ona geçsinki.Hiçbirşey olmaz.Anne kanser hastasıyken hamilelik geçiriyor bebeğini doğuruyor hiçbirşey olmuyor.Sen gönlünü ferah tut.Allah yardımcın olsun.Evladına da sana da sağlık versin inşallah.

Canim hayirli olsun bebegin.Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.Olumlu dusun..aklina kotu seneryolar getirme.Sende olan tum rahatsizliklar bebiste de olacak diye birsey yok..

Allah razı olsun. Şeker konusunda doktor çok endişelendirdi. Bebeğin organları etkilenmiş olabilir dedi. O yüzden çok üzgünüm.

Zerdeçal için doktora da danışarak. Zerdeçal şekeri dengede tutan müthiş bir bitki. Ve lütfen üzülmeyin. Allah şifa versin bir şeycik de olmaz yeter ki içinizi ferah tutun ve başka bir doktora daha gidin.

Kaç haftalık şuan. 24.haftada ıleri mıtral kapak yetmez liği teşhisi konuldu. Kiloya çok dikkat et bebek alsın daha çok. Ilerlerse erken doğum olabılır. Bebeğin kılo alması için muz kasar peynırı bol tuket. Adını yazmayı m ama doktor büyük ihtimal çarpıntı için ilaç verecek onu ihmal etme ben iyiyim diye kullanmadı m ama sonuc skntıydı. Çok iyi anlıyorum seni.ben maalesef 40sonraso ameliyat oldum. Doktor geçmez demişti hamileyken. Elhamdülillah şuan kızım 3yaşlarında.allah iyi doktor larla karşılaştırsın

22 haftaya gireceğiz. Allah size de şifa versin inşallah çok üzüldüm. Muz yasak malesef şekerden dolayı. Diyetle 10 kiloya yakın verdim ama yine de tam anlamıyla düşüremedim. Allah yardımcımız olsun inş.

Bebek için kilo aldıran yiyecekler tuketin ki erken doğum riski için işte .34haftalık doğdu kuveze girmedi şükür. Hastane de hem kardiyolog hem kadın doğum olan büyük hastane olsun takip ve doğum için. Doğum sonrası stabil kalan bebeklerini büyüten arkadaşlarımız da var .stres yapmama ya çalışın tıp ilerlıyor herşey çok guzel olur inşallah

100 ya Şafii Esması okudum sizin için Rabbim sağlıcakla evladınızı kucağınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…