sizcee durumum nedirr :) ben bilmiyorumdaa

eyif

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2007
338
2
merhaba arkadaşlarr size danışmak istiyorumm ben normalde 26 günde bir adet olurdum ama geçen ay ailemi ziyarete gittim adetim bi hafta saptı mevsimlerden dedim sonra evime geldim tarihe göre hesapladım 11 haziranda adet olmam gerekiyodu aslında bazen bi kaç gün önce oluyodum temizlik yaptım kilim falan çırpmıştım gündüz bişey yoktu akşam yatmaya hazırlanırken bi ıslaklık hissettim leke var adet oldum galiba dedim pedimi koydum yattım ertesi gün bişey yok sonraki gün bişey yok ama ağrım falanda yokk bu tarih oldu bişey yokk :KK43: 11 nde idrardan gebelik testi yaptırdım bişey yokk galiba yine saptı diye düşündüm ama bugünde bişey olmadıı kasıklarımda az ağrı oluyo ara ara tekrar gebelik testi yapmaya çok korkuyorum göğüslerimdeki şişlik indi siz bi karara varabildinizmii eğer yarında olmazsa gebelik testini tekrarlıycamm sonuç olumsuz çıkarsa diye bi tuhaf oluyorumm gerçi YARADANIM HAYIRLI SAĞLIKLI SIHHATLİ BEBEKLER VERSİN HEPİMİZEE HAYIRLISI NEYSE O OLSUN PAYLAŞMAK İSTEDİM KİMSEYE SÖYLEYEMİYORUM ADETİM BÖYLE GECİKTİ FALAN DİYE BEKLEMEK ÇOK KÖTÜÜ:tomato:

Hayırlısı olsun canım, inşallah erken diye çıkmamıştır idrarda, gerçi ben 1 hafta varken öğrenmiştimde , bünyeden bünyeye değişir o , hamişsindir dilerim,Allah isteyen herkese tez günde nasip etsin canım

inşallah hamişsindir canımm.ama bence tekrar bir test yap...bebeğin gelmişse seninledir zaten... en azından sonuçu öğrenmiş olursunn...

canim benim de gecen ay oyle olmustu. ilk bir leke gibi geldi sonra 5 gun gelmedi. sonra tekrar geldi. ben de test yapmistim ama olsaydi cikardi. stres yapma. adetini de bu sebeple bostan yere geciktirme.

canım benim inşallah gebelik vardır.ama yoksa bile sakın ümitsilenme.çünkü bende hamiş kalmdan önce benimde böle değişiklikler olmuştu ve sonunda hamiş kaldım.inanıyorumki allahım sanada bu duyguyu yaşatıcak canım.dularım seninle bütün bebek isteyenlerle :)

canimbenim stres yapma ve bosuna kafana takma cunku o zaman da sapabiliyor adetin...ben de cok stres yaptim ve bayagi geciktigini bilirim adetimin...ama insallah seninki hamilelikten gecikiyordur canim ama öyle olmazsa da üzülme kismet ne zamansa o zaman gelir bebek...ama insallah sana cabuk gelir..

canlarım hepinize çok teşekkür ederim bugün test alıcam yarın sabah yapıcam artık hakkımızda hayırlısı olsun eğer bebek varsa inşallah sağlıklı sıhhatlidir eğer bebek yoksa inşallah bir an önce adetim gelir RABBİM EN İYİSİNİ BİLİR HER İŞTE Bİ HAYIR VAR BU DURUMUMDA DA Bİ HAYIR VAR DEMEKKİ

canım biliyorsun değilmi bebeğin yerleşme kanaması diye birşey var..bebiş rahime tutunduğunda lekelenme yapar..ama olmayabilirde ..sen yinede tekrar bir test yap..inşallah hamişsindir....

arkadaşlar testi aldım yarın sabahı iple çekiyorum hayırlısı ne ise o olsun bebeğim varsa karnımda sağlıklı olsun eğer bebeğim yoksa adetim olsunn RABBİM İSTEYE DİLEYENE SAĞLIKLI BEBİŞLER VERSİN TABİ DÜNYA GÜZELİDE OLSUNN :)

X