Sizce test yapmalı mıyım?

kocabebegim

Guru
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2010
851
1.065
Arkadaşlar merhaba.
Sizden şu konuda bana fikir vermenizi rica edeceğim.
Ben 38 gün önce 7 haftalık düşük yaptım. Kalan kısmı da temizlendi. İlk hafta yoğun olmakla birlikte 2 hafta kanamam oldu. Sonra geçti. Dr.um bana korunmana gerek yok dedi. Erken gebelik rahim normal filan dedi. Zaten başka sorunlarımda olduğu için korunmana gerek yok dedi.
Şimdi ümitlenmek istemiyorum. Ama hala adet olmadım. Onun dışında kasık ağrısı batmalar, bel ağrısı, göğüste hassasiyet, sivilcelenme, ilişki sırasında hafif bir ağırlık hissi, gibi durumlar var. Bunlar adet belirtiside olabilir biliyorum. Sizce ne yapayım. test yapmak hem istiyorum hemde korkuyorum, ama bu durumda aklım hep orda sürekli kendimi dinlemeye başlıyorum. Bana yardımcı olun birşeyler söyleyin. Ne yapayım. fazla mı abartıyorum bu durumu.

Biraz bekle istersen zaten adete yakın insan duramıyor yapıyor senin durumunda olan bir çok kişi var keza bende öyleydim ne yapalım kadınlar daha derin bu konuda iç güdüsel varsa hemen bilmek istiyoruz ama bekle derim biraz daha en azından varsa testte iyi çıksın

kan testi yaptır bence benim adet olmam gereken tarih 16 eylül ama yarın kan testi yaptırcam dayanamıyorum kesin olmamakla birlikte değer yüksek çıkıyormuş sanırım inşallah hamileyimdir hamilesindir

kan testi yaptır bence benim adet olmam gereken tarih 16 eylül ama yarın kan testi yaptırcam dayanamıyorum kesin olmamakla birlikte değer yüksek çıkıyormuş sanırım inşallah hamileyimdir hamilesindir

İnşallah canım inşallah o güzel haberi alırız. Bende direk kan yaptıracağım. İdrar yaparsam ve negatif çıkarsa kafamdaki şüphe gitmeyecek. Acaba testmi hatalı filan gibi.

Biraz bekle istersen zaten adete yakın insan duramıyor yapıyor senin durumunda olan bir çok kişi var keza bende öyleydim ne yapalım kadınlar daha derin bu konuda iç güdüsel varsa hemen bilmek istiyoruz ama bekle derim biraz daha en azından varsa testte iyi çıksın

1 hafta daha bekleyeceğim. Sonra kan testi yaptıracağım. Bazen evet ben hamileyim diyorum bazende saçmalama hemen ümitlenme her belirti hamile olduğun anlamına gelmez diyorum. Offf Allahım hayırlı eylesin.

İnşallah canım inşallah o güzel haberi alırız. Bende direk kan yaptıracağım. İdrar yaparsam ve negatif çıkarsa kafamdaki şüphe gitmeyecek. Acaba testmi hatalı filan gibi.

ben yaptırdım bu gün sonuç 2.00 çıktı yani olumsuz acaba çok mu erken yaptırdım inşallah hamileyimdir keşke yaptırmasaydım test bekle biraz öle yaptır insan hayal kırıklığına uğruyor.

X