Sizce test için erken mi

gulsen capas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2024
30
5
22
Arkadaşlar merhaba ben 4 ay once evlendim gebe kalmaya çalışıyorum bu ay ovulasyon kullandım yumurtlama günümü değerlendirdim regl olmama 4 gün var ve 3 4 gundür sabahları ve bazen gün içinde mide bulantısı oluyor yumurtlama günümden öncesi ve sonrasında da hala arada kasıklarım ağrıyor dün bi başım döner gibi oldu bugünde ama yerleşme kanaması göremdim akıntım oluyo arada test yapsam sizce çıkarmı ilişkinin üstünden 11 gün geçti erken gebelik testi yaptım erkenmi sizce
1000060053.jpg

Gebelik testlerinin dogru ve kesin sonuç vermesi için iliskiyi takip eden adet döneminizin 7-10 gün gecikmesini beklemeniz sağlikli sonuç verir elbette uzmanlarin göruşu bu yönde daha erken test yapmak hayal kirikligi yaşatmasi açisindan yipratabilir belki sizi umarim istediginiz gibi olur her şey

Insan psikolojisi gerçekten çok kötü o kadar düşünüyorum ki artık rüyalarıma girdi hiçbir sağlık problemimiz yok aslında her ay olmadıkça insan umudunu kaybediyo allah isteyen herkese hayırlı evlat nasıp etsin

Arkadaşlar merhaba ben 4 ay once evlendim gebe kalmaya çalışıyorum bu ay ovulasyon kullandım yumurtlama günümü değerlendirdim regl olmama 4 gün var ve 3 4 gundür sabahları ve bazen gün içinde mide bulantısı oluyor yumurtlama günümden öncesi ve sonrasında da hala arada kasıklarım ağrıyor dün bi başım döner gibi oldu bugünde ama yerleşme kanaması göremdim akıntım oluyo arada test yapsam sizce çıkarmı ilişkinin üstünden 11 gün geçti erken gebelik testi yaptım erkenmi sizce Eki Görüntüle 3491030
bende aynı durumdayım
adetime 5-6 gün var.
test yaptım negatif çıktı. ovülasyon testi alıcam ama bi yandan da acaba diyorum hamile olabilir miyim
ilk hamileliğimde tam regl günümde test yapmıştım
bu sefer sabırsızlanıyorum

bende aynı durumdayım
adetime 5-6 gün var.
test yaptım negatif çıktı. ovülasyon testi alıcam ama bi yandan da acaba diyorum hamile olabilir miyim
ilk hamileliğimde tam regl günümde test yapmıştım
bu sefer sabırsızlanıyorum
İnşallah ikimizde hamileyizdir benim ilk bebeğim hayırlısı olsun hakkımızda

X