Sizce şans vermeli miyim?

Mihra melek

Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2022
270
83
22
merhaba kızlar bir insan değişir mi bundan önce konu açmistim eşimle sorunlarım vardı bana yalvarıyor yapmadığı jestleri yapıyor hediye gönderiyor ama benim sevgim biti önceden 1 güle kanan ben bir demet gül göndersede affedemiyorum şans veremiyorum güvenemiyorum güvenmi çok kırdı düzeleceğim diyor suan eşim Almanya’da şartlardan dolayı 1 senedir birbirimizi görmedik 30 gün sonra gelecek konuşacağız.
Asıl sorum bir insan degişirmi sans verenler mutlu oldunuz mu ? Boşandıktan sonra maddi konusunda zorluk çekenler oldu mu ? Bu arada 8 aylik kızım var ileride üvey baba problem olur mu bundan dolayı tedirginliğim var boşanan arkadaşlar rezil oldunuz mu tecrübelerinize ihtiyacım var :KK43:

merhaba kızlar bir insan değişir mi bundan önce konu açmistim eşimle sorunlarım vardı bana yalvarıyor yapmadığı jestleri yapıyor hediye gönderiyor ama benim sevgim biti önceden 1 güle kanan ben bir demet gül göndersede affedemiyorum şans veremiyorum güvenemiyorum güvenmi çok kırdı düzeleceğim diyor suan eşim Almanya’da şartlardan dolayı 1 senedir birbirimizi görmedik 30 gün sonra gelecek konuşacağız.
Asıl sorum bir insan degişirmi sans verenler mutlu oldunuz mu ? Boşandıktan sonra maddi konusunda zorluk çekenler oldu mu ? Bu arada 8 aylik kızım var ileride üvey baba problem olur mu bundan dolayı tedirginliğim var boşanan arkadaşlar rezil oldunuz mu tecrübelerinize ihtiyacım var :KK43:
Sorunlarınız konuşup çözülecek gibiyse oturun konuşun.Siz daha eşinizden boşanmadan ikinci eş düşünüyorsunuz.

3 yıllık evliyim eşimden soğudum

sürekli beni baskıladı bunu yapma şuraya gitme kurtaj oldum bana destek olmadı

kaynanam kurtaj olduktan sonra geldi daha mantosunu çıkarmadan aileme şikayete bulundu ve eşim annesine hiç bir şey demedi tam tersi bana sus dedi

yemeğe götürürken burnumdan getirdi

evlilik yık dönümde çiçek istedim diye evlilik yık dönümünü benim burnumdan getirdi

arkadaşımın iştemesi oldu sırf gitim diye benimle konuşmadı ve o gün ilişkiye girmemiz gereklidi yapmadı çocuk falan istemiyorum dedi

arkadaşımın nişanı oldu oynamışım diye beni herkese rezil eti o gün ilişkiye girmemiz gereklidi yine dedi çocuk istemiyorum dedi ve seni istemiyorum dedi

boşanacam boşanma sebebi oynadım ve güzel giyindim diye

hamileydim doğuma gittim kendisi yoktu lohusalıgım sıkıntılı geçti

onun istediği evde oturum dışarı çıkmamayım güzel giyinmeyim
Arkadaşım eski konundan bazi alintilar
Cocugu bile zorla yapmissin adamdan
Hala gelmis devam edeyim mi 1 gül yerine 1 demet gül aldi diyorsun
Pes..

Sorunlarınız konuşup çözülecek gibiyse oturun konuşun.Siz daha eşinizden boşanmadan ikinci eş düşünüyorsunuz.
2 es düşünmüyorum yaşım 23 boşandıktan sonra bır zaman sonra elbet hayatıma birisi girecek üvey babalık yapar mı kötü davranır mı ben bunları düşünüyorum ben bir çocuğum var onu hesaba katarakta hareket ediyorum

rezil olmadım aksine çok daha mutlu oldum. Maddi zorluk çekmiyorum gayet iyi bir işim var olmasaydı da iş bulur çalışırdım gene de boşanırdım. Benim de kızım 1.5 yaşında olur da hayatıma biri girerse kızıma değil üvey evlat muamelesi yapmak öte git bile diyemez.

Eşinle çiçek almadı diye küsmediysen çiçek aldı diye de barışma.

Onca sorun bir çiçekle hallolur mu sizce? Biraz mantıklı olun. Eğer aileniz destek olmuyorsa sizi bu evliliğe veya 2.evliliğe yönlendiriyorsa onlara da yazıklar olsun.

Kendiniz bir hayat kuracak gücünüz yok mu?

rezil olmadım aksine çok daha mutlu oldum. Maddi zorluk çekmiyorum gayet iyi bir işim var olmasaydı da iş bulur çalışırdım gene de boşanırdım. Benim de kızım 1.5 yaşında olur da hayatıma biri girerse kızıma değil üvey evlat muamelesi yapmak öte git bile diyemez.
Ben bunu anlatmak istiyorum ben evladımda vazgeçmem istemeyinide ben istemem benim evladım her şey den kıymetli sadece ailem rezil olursun maddi konusunda aileme göre benim yaşadıklarım boşanma sebebi değil daha doğrusu babaanneme göre

Ben bunu anlatmak istiyorum ben evladımda vazgeçmem istemeyinide ben istemem benim evladım her şey den kıymetli sadece ailem rezil olursun maddi konusunda aileme göre benim yaşadıklarım boşanma sebebi değil daha doğrusu babaanneme göre
babaannenize göre boşanma sebepleri neler acaba daha ne olması lazım?

kusura bakmasın da onca mutsuzluğu babaannen yaşamadığına göre söz hakkı da yok siz de bu hakkı vermeyin kimseye

gerçekten boşanmak istiyorsanız, gidin boşanın, o bunu demiş bu şunu söylemiş, yarın öbür gün hangisi yanınızda olacak acaba

babaannenize göre boşanma sebepleri neler acaba daha ne olması lazım?
Darp içki aldatma bunlar boşanma sebebi babaannem için bende zaten diyorum kendisine siz öyle alışmışsınız ben sizi yaşadıklarınız yaşmak zorunda değilim devir değişti dedim ama yaş 60 olunca laf anlaması zor oluyor

kendi başınıza yaşama gücünüz yok mu?

iş bulup çalışsanız kimseye boyun eğmeden yapamaz mısınız
Yaparım ben aileme söylüyorum size güvenmiyorum ben kendime güveniyorum ayaklarımın üstünde dururum bekarken zorluk çeken bir kız oldum korkmuyorum ama aileme anlatmıyorum mecburen eşimi bekliyorum :KK43:

kusura bakmasın da onca mutsuzluğu babaannen yaşamadığına göre söz hakkı da yok siz de bu hakkı vermeyin kimseye

gerçekten boşanmak istiyorsanız, gidin boşanın, o bunu demiş bu şunu söylemiş, yarın öbür gün hangisi yanınızda olacak acaba
hiç kimse olmayacak onun için onları dinlemiyorum diye baskı uyguluyorlar anlayacağınız psikolojik siddet

Sanki her şeyin tammış gibi. Yazım yanlışların içimi şişirdi.
Yok güzel giyindim yok oynadım. Kendini tanımadan, hayatı tanımadan, ne istediğini çözmeden, karşı tarafın düşünce yapısıyla seninki uyar mı emin olmadan. Koştur koştur evlenecek ne vardı?

Kürtajın psikolojisi ayrı bir durum zaten bunu atlattın mı o da şüpheli?
Evliliğini oturtmadan sanki biyolojik saatin doluyor yaşın geçiyor gibi bir de planlaya planlaya bebek için uğraşmışsın.

Barışsam mı barışmasam mı yoksa ileride üvey baba iyi mi olur kötü mü olur diye düşünüyorsun.

Çabuk bir şey söyleyin ya bu kocayla devam edeceğim ya da next nextt! der gibi.

Yavaş yahu

öylüyorum size güvenmiyorum ben kendime güveniyorum ayaklarımın üstünde dururum bekarken zorluk çeken bir kız oldum korkmuyorum ama aileme anlatmıyoru

hiç kimse olmayacak onun için onları dinlemiyorum diye baskı uyguluyorlar anlayacağınız psikolojik siddet
Allah yardımcınız olsun :KK43: umarım en kısa sürede hayatınızı yoluna sokabilirsiniz

X