Sizce neden testte böyle?

havaylapek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
267
-19
26
Prodoctor test yaptım. Bugun regl günüm. Henüz olmadım. Ama test negatif. Göğüslerimde yeşil damarlar, fazlaca hassasiyet dokunamıyorum dahi. Sabah namazında belim çok agrıdı ama geçti. Başka marka testi yarın yapmayı düşünüyorum. Adetim 30 günde bir. Testin yanılma payı var mıdır?

Birileri yorum yaparsa mutlu olacağım. Kan testini birkaç gün geçerse vereceğim

Maalesef dün negatif çıktı ama artma ihtimali yoktur değilmi benim çok ağrım var bel ve kasık ağrısı haşa regl olmadım
Ya umarım bir mucize vardır eğer hayırlısıysa
Ama kan kesin gibi..

Kızlar şaka gibi ama iki gün önce kan testim negatifti bugün içime doğdu regl olmadım ağrılarım var dedim tekrar test yapıyım dedi gecikmedeyim ilk dakika dolmadan çizgi belirdi napmam lazım test marka predictor early güvenilirmi bu test

Eklentiler

• IMG_4595.jpeg
    51,5 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_4613.jpeg
    73 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_4615.jpeg
    53,3 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_4616.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_4619.jpeg
    58,7 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG_4620.jpeg
    71,5 KB · Görüntüleme: 32
Evt çizgi var kaç gün oldu gecikmeniz

Evt çizgi var kaç gün oldu gecikmeniz
Normalde düzensizim gecen ay duphastonla 28 mayısta olmuştum bu ayda bel ağrısıkasık ve göğüs ağrısından dolayı regl olurum demiştim olmadım iki gğn önce kan da çıkmadı ama şüphelendim çünkü bel ağrısı bende hiç olmazdı 1 haftadır var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…