Sizce nede

anneolmakkisteyenn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2023
15
3
20
Kizlar bişey sormak istiyorum ben iki aydır adet olmuyorum hamilelik belirtilerim vs var 3 hafta ince gidince bebek gorunmemisti karnimdan bakınca teste negatifti şimdi bu kaç gündür yine kasık ağrılarım başladı ve yatarken sağ tarafıma pek yatamiyotum biraz önce yanliklikla anı bı hareket yaptım ve tam sağ yumurtaligimda aşırı acı hissettim sizce neden olabilir

Kizlar bişey sormak istiyorum ben iki aydır adet olmuyorum hamilelik belirtilerim vs var 3 hafta ince gidince bebek gorunmemisti karnimdan bakınca teste negatifti şimdi bu kaç gündür yine kasık ağrılarım başladı ve yatarken sağ tarafıma pek yatamiyotum biraz önce yanliklikla anı bı hareket yaptım ve tam sağ yumurtaligimda aşırı acı hissettim sizce neden olabilir
Tarif ettiğiniz yumurtalıkta acı bende yumurtlamada oluyodu. Bence bi süre yumurtlamamis ve şimdi yumurtluyor olabilirsiniz

En az ayda vi kere gidiyorum canım çok şükür bı sorun çıkmıyor ama ortada bebekte yok karışık biraz anlam veremiyorum sanki hiç bı zaman çocuğum olmucakmis gibi hissediyorum 😔
Öyle düşünme iyi düşün ki iyi olsun. Stres en büyük dusmani bu sürecin. Hayırlısıyla en doğru zamanda gelir o

X