Sizce Ne Yapmam Lazım ?

Bazi erkekler uzun mesafe iliskisini kaldiramiyor. Okullar açilinca geri döner ama sen kabul etme tabii ki
Yanımdayken melek gibi diyorum beni gerçekten hakettiğim gibi sevip değer veriyor. Uzak kaldığımız ilk iki üç hafta ölüyor bitiyor aşkından ama bir tartışma kavga oluyor sanki düşmanıyım. Çok dengesiz. Psikolojisinin bozuk olduğunu bile düşündüğümüz oldu arkadaşlarımla. İşte tek korkum o affederim diye korkuyorum çünkü affettim zamanında

Daha 20 yaşindasin. Asla üzüldüğun yerde durma . Affetme bir daha . Kendi kendine söz ver . Yoksa bu çocuk daha çok üzer seni

Aynı şeyleri sil baştan yaşamak mı istiyorsun? Sana abla tavsiyesi, seni üzen insanları hayatına alma.
Sevgimden ölsem de affetmemeyi istiyorum öyle düşünüyorum zaten. Aklımda bir soru var sizce neden her uzak kaldığımızda bunu yapıyor. Durduk yere de yapmıyor kendimi çok da yukarı çıkarmamayım benim de çok saygısızlığım hatam oldu büyük kavgalar tartışmalar sonucu bitti hep ama uzakken daha kolay bitirebiliyor

Daha 20 yaşindasin. Asla üzüldüğun yerde durma . Affetme bir daha . Kendi kendine söz ver . Yoksa bu çocuk daha çok üzer seni
Hep vazgeçilmez hissettirdiğim için böyle oldu zaten. Ne zaman bitse benim onu hep bekleyeceğimi biliyordu. Ama sanırım dediğinizi yapıp kendime söz vereceğim.

Anlattığın gibiyse bende bitiririm kusura bakma.
Bu şekilde uzakta bitirmesi daha kolayına geliyor ve belliki seninle oynuyor. Çünkü vazgeçemediği belli etmişsin o da aklınca seni kendine getirecek.
Ayrıca uzaktayken başkalarıyla konuştuğunu düşünüyorum. Seni de aradan çıkarıyor işte.

Olmuyor belli ki neden ısrarla devam etmek istiyorsunuz.böyle böyle uzun süre bir iliski olacak sonra artık gerçekten ayrılmak iyice zor gelecek.bunca yılın emeği falan diyeceksiniz.bence hiç arayıp sormayın okulda dahi yüzüne bakmayın kendi hayatınızı yaşayın onun ne yaptığı da asla umrunuzda olmasın.evet üzülüyor olabilirsiniz ama daha fazla üzülmemeniz adına kangren olan bu ilişkiyi kesip atın bir an önce.

Yapmaz diyemem kimse için. Aklım başıma gelsin diye de yapabilir haklısınız. Ama başkasıyla konuşsa da sırf yazmayayım diye söylerdi diye düşünüyorum dediğim gibi ikimiz de çok kırıcı ve sivri dilli olabiliyoruz yani konuşmasa dahi konuşuyorum diyebilecek kapasitedeyiz ikimiz de

Haklısınız artık kabullenmem gerekiyor ne kadar erken o kadar iyi aslında o da zaten şu an dediğinizi yapmış kesip atmış belli ki

Surekli tartisma hir gür varsa ilişkide demek ki sorun var saygı eksikliği var .
Uzak mesafe var.
Ee o zaman bu genç yaşta neden bu ısrar?
Adam da belli ki yorulmuş artık bi durulun bence artık.
Olmuyorsa olmuyordur .
Mutlu olmak varken neden mutsuz olmak tercih edilir ki ?

İkimiz de sevgimizle her şeyi aşıcağımızı sandık ikimiz de çok öfkeliyiz alttan almıyoruz kavgalarda son zamanlarda şu bi kaç ayda düzelmiş gibiydik ama yine devam etti ağız bozmalar. Başkası olduğunu açıkçası düşünmüyorum korkum var ama o tarz bir insan değil diye düşünüyorum. Evet haklısınız. Çok yıprandık ikimiz de ve o sevginin yetmeyeceğini düşünüyor. Acıya katlanamayan taraf benim o üzülse de hep belli etmeyen taraf olmuştu

Sadece öfkeli olmak değil mesele.
Demek ki birbirinizin ofkesini tetikliyorsunuz birbirinize iyi gelmiyorsunuz yani.
Devam edip evlendiginizi düşünün o sevgi heyecan bitince ne olacak?

Sadece öfkeli olmak değil mesele.
Demek ki birbirinizin ofkesini tetikliyorsunuz birbirinize iyi gelmiyorsunuz yani.
Devam edip evlendiginizi düşünün o sevgi heyecan bitince ne olacak?
Bunca zaman aşacağımızı sandık bir süre aştık da ama demek ki bazı şeyler olmayınca olmuyor. O ikimiz için de en doğru kararı verdi ve kopardı attı ama ben kabullenemedim hemen işte. Çok haklısınız aslında tüm dediklerinizde

Böyle dengesiz biriyle ömür geçmez anacığım boşver sen onu. ortada hiçbir şey yokken (ki muhtemelen var ama insan bir şöyle en azından şu yüzden konuşmak istemiyorum diye) hadi hoşçakal beni bir daha arama demek saçmalığın danıskası. hiç hiç bulaşma daha.

Evet çok dengesiz ve bencil. Gözünde çok suçlu bile olsam açıklama yapmaması resmen bencillik. Unutmaya çalışmak en iyisi olacak sanırım

ne kadar üstüne düşersen o kadar kendini vazgeçilmez sanar elinden gelse bile hiçbir şey yapmaz bide mantıkla hareket ediyorsa biraz daha uzak dur kendi dönerse döner dönmezse unutursun.

Erkekler bazen çok acımasız olabiliyorlar.Cinsiyetçi bir söylem gelebilir ama kadınlar ilişkilerini bitirirken bile kırmadan,dökmeden güzel açıklamalar yaparak bitirmeyi tercih ediyorlar.Bence biz kadınlar bu konuda daha merhametliyiz.Açıklama gereği bile duymadan bir hoşçakala 2 yılı sığdırmak çok acımasızca.

Tüm yaşanılanları tartışmaları düşününce bi açıklama gereği duymadığını düşünüyorum aslında. Ve evet bu dediğiniz gibi çok can yakıcı ve acımasız. Kesinlikle suçsuz değilim kendi hatalarımı görecek kadar objektif bakabiliyorum ama keşke ben de onun gibi mantığımla hareket edebilseydim diyorum

Yaşınız küçük. O da ciddi bir ilişki baskısından kacmak icin bu yolu seçmiş. Ve şuan onun yaşıtları dışarda Fildir Fildir geziyor. Yani bizden biraz farklilar. Sen üstüne düştükçe daha çok korkup kaçacak. Kapat o defteri. Bak ne guzel en guzel özgür zamanların. Kendini geliştirmeye odaklan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…