Sizce nasıl daha ekonomik yapabilirim?

Deniznurrr

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2017
18
-2
29
Merhaba herkese, yakında nikahım var ama hiç kimseden bir destek göremediğimiz için düğün yapamıyoruz ama keşke dememek için de bir kına olsun en azından istiyorum ama ailem farklı şehirde. O şehire gitmek orda masraf falan da oluyor ama sizce yapmamak mantıklı mı ya da yapsak bile nasıl en ekonomik yapabiliriz tecrübelerinizi dinlemek isterim?

Yap gitsin içinde var belli. Biraz nişanlıdan biraz senden evde bile yapılır. Binanın bahçesi olur evin önü olur (izin alın tabi önce) evde yapacaksan evi temizlet kına sonrası ev batar

Emin ol uygun fiyatlı bir salon bulursun ona da gücün yetmiyorsa binanın bahçesine bir süsleme koyarsınız bir kaç sandalye kiralanır sen de bir elbise kiraladın mı oldu bitti işte. Ekstra bir şeye gerek kalmıyor o durumda çevremde en ucuz ama en normal tadında düğünü ben yaptım salona o zaman binlerce para akıtanlardan daha mutlu oldum.

Merve nin bahsettiği şu bekarlığa vedalarda bazı kişiler gelenlere ödetiyor hesabi ozamaan da rahat oluyormuş. Ama hesap ödeyeceğini bilende gelmez gibi alman usulü yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…