sızce nasıl acil fikir

belka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2009
19
0
nişan elbisem bu sız ce nasıl ılk anda cok begendım ama tereddutlerım var fıkıre ıhtıyacım var

Son düzenleme:
Omuzlarına bir şey alıcak mısın canım ?
Ona göre yorum yapıcam . . .

canım fotoğraflar çok net değil... açıkcası ben beğenmedim...
senin tereddüt ettiğin nokta nedir?
ama bütün olarak güzel olabilir.... (ayakkabın, saçın, makyajın)

bolero almayı dusunuyorum yada sık bır sal ama salın cok kullanıslı olmayacagını dusunuyorum

Bence kıyefet şalsız olarak fena değil.. tabii ortama göre şal alabilirsin ayrı konu da benim şey dikkatimi çekti..

Fotolardan da tam anlamadım ama yakın olan bir pozdan anladığım kadarı ile üst bedende biraz fazlalıkların var galiba kilo olarak ve göğüs kısımdan yandan taşmalar olmuş, kollar da ona keza, dikkatimi çekti..

onun haricinde bu model boydan olacak uzun yani yere kadar, hafif kuyruklu, şal da almıcan güzel olur, renk harika..

evet bende aynı seye takıldım gogus kısmından bır buyuk bedende buyuk ve bunun daha uygun oldugunu soyledıler

bolero almayı dusunuyorum yada sık bır sal ama salın cok kullanıslı olmayacagını dusunuyorum

canım öncelikle çok orantılı çok şirin bi kilon var :asigim: fakat bu elbise göğüs altından bol model olduğu için seni olduğundan biraz daha kilolu göstermiş . . .

göğüs altından bollaşan elbiseler, bluzlar çok dikkatli giyilmeli. üst kısmında 1-2 kg fazlası olan için bile bir anda o kişiyi hamile gibi gösterebilitesi yüksek bir modeldir çünkü . . .

Omuzlarını ve kollarını bi miktar kapatırsan bu görüntüyü bi derece dengelersin fakat o zamanda elbise kendinden ne kaybeder ya da kendine ne katar onu bilemiyorum çünkü omuzuna alacağın şeyi bilmiyorum . . .

Rengini çok sevdim lakin . . .

Mutluluklar . . .

Belka ben bu konuda deniz_güneşe katılıyorum...
bence kol ve göğüs bölgeni derleyip toparlayacak bir kıyafet seçsen daha çok şık duracağına inannıyorum...
umarım yorumumdan dolayı kızmazsın...

göğüs yanların çok çıkmış hayatım.. Kötü durmuş.. Boydan resmine bakınca fazla kilolu olmadığını görüyorum, ama göğüs koltuk altındaki taşmalar seni çok kilolu göstermiş...

yok neden kızayım fıkır almak ıcın soruyorum zaten ve yorumklar ıcınde cok tsk ederım

ben pek beyenmedim,cok siradan geldi bana,
Allah tamamina erdirsin canimyerimseniben

ben pek beyenmedim,cok siradan geldi bana,
Allah tamamina erdirsin canimyerimseniben
cok abartılı seylerı sevmıyorum zaten buda mecburıyetten cok tarzım degıl bu tarz kıyafetler vede aıle ıcınde bır nısan olacak acık alanda ufak bır yerde ortamın konseptıde dogallık

acıkcası bende pek begenmedım canım ya robalı degılde duz bır elbıse olsa cok daha guzel dururdu

Selamlar..

Bende beğenmedim kıyafetin duruşunu..Her elbise herkesde şık duracak diye bir şey yok..

Vücut hatlarına göre kilolu olan kısımlarını kapatacağın bir elbise seçmeni öneririm..

Sonuçta bir sürü resim çekilecek ve eminim buradaki gibi görünmek istemezsin resimlerinde..

Yanlış anlamadıysam kendi nişanın..Ben pek nişanlarda kızların siyah giyinmesini sevmiyorum ama ..Taşlarla süslenmiş siyah bir elbise tercih edebilirsin..
Strablez yerine boyunda bağlanan elbiseler göğüs kısmındaki fazlalıkları kapayacaktır .. yerimseniben

Her şey gönlünce olsun.. a.s.

cok abartılı seylerı sevmıyorum zaten buda mecburıyetten cok tarzım degıl bu tarz kıyafetler vede aıle ıcınde bır nısan olacak acık alanda ufak bır yerde ortamın konseptıde dogallık

abartilida olsun demiyorum zaten canim,yanlis anlama,ama daha guzel,seni daha ozel gostericek,kiyafetler var,dogal ama guzel,,yerimseniben

göğüs yanların çıkmasaydı hoş olabilirdi. o kısımlarını kapatıcak bi elbise bence daha hoş olur
Allah tamamına erdirsin Mutluluklar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…