Sizce kuruma çizgisi mi ?

Elif Elanurr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2020
68
12
28
Kızlar merhaba 19 temmuzda kürtaj oldum ve hala adet olmadım işin garip yanı hiç bir belirtim de yok 10 gün önce falan olucakmisim gibi ağrılar oldu ama olmadım beyaz da akıntım var. Bugün test yaptım. Hemen çıkmadı ama teste gidip baktığımda boyleydi.Kızlar merhaba 19 temmuzda kürtaj oldum ve hala adet olmadım işin garip yanı hiç bir belirtim de yok 10 gün önce falan olucakmisim gibi ağrılar oldu ama olmadım beyaz da akıntım var. Bugün test yaptım. Hemen çıkmadı ama teste gidip baktığımda boyleydi. Yani korkuyorum da açıkçası sizce kuruma çizgisi mi hamilelik mi anlayamadim
IMG_20240829_010428.jpg

Kızlar merhaba 19 temmuzda kürtaj oldum ve hala adet olmadım işin garip yanı hiç bir belirtim de yok 10 gün önce falan olucakmisim gibi ağrılar oldu ama olmadım beyaz da akıntım var. Bugün test yaptım. Hemen çıkmadı ama teste gidip baktığımda boyleydi.Kızlar merhaba 19 temmuzda kürtaj oldum ve hala adet olmadım işin garip yanı hiç bir belirtim de yok 10 gün önce falan olucakmisim gibi ağrılar oldu ama olmadım beyaz da akıntım var. Bugün test yaptım. Hemen çıkmadı ama teste gidip baktığımda boyleydi. Yani korkuyorum da açıkçası sizce kuruma çizgisi mi hamilelik mi anlayamadim Eki Görüntüle 3472316
Kuruma çizgisine benzemiyor gibi, hafif pembelik var sanki. Bana göre testin bir zamanı yok, kuruma çizgisi olması dışında saatler sonra bile bir çizgi çıkıyorsa test benim için pozitiftir. Böyle bir sürü hamileliğini öğrenen kadınlar var.

Kürtaj olduğunuz için döngünüz şaşmış olabilir. Bekleyip testi tekrarlayın derim.

Kuruma çizgisine benzemiyor gibi, hafif pembelik var sanki. Bana göre testin bir zamanı yok, kuruma çizgisi olması dışında saatler sonra bile bir çizgi çıkıyorsa test benim için pozitiftir. Böyle bir sürü hamileliğini öğrenen kadınlar var.

Kürtaj olduğunuz için döngünüz şaşmış olabilir. Bekleyip testi tekrarlayın derim.
Teşekkür ederim ben de öyle farkettim hani seffaf bir çizgi değil bildiğiniz pembemsi ışıktan dolayı tam belli olmuyor ama bariz belli bir çizgi var

Kızlar merhaba 19 temmuzda kürtaj oldum ve hala adet olmadım işin garip yanı hiç bir belirtim de yok 10 gün önce falan olucakmisim gibi ağrılar oldu ama olmadım beyaz da akıntım var. Bugün test yaptım. Hemen çıkmadı ama teste gidip baktığımda boyleydi.Kızlar merhaba 19 temmuzda kürtaj oldum ve hala adet olmadım işin garip yanı hiç bir belirtim de yok 10 gün önce falan olucakmisim gibi ağrılar oldu ama olmadım beyaz da akıntım var. Bugün test yaptım. Hemen çıkmadı ama teste gidip baktığımda boyleydi. Yani korkuyorum da açıkçası sizce kuruma çizgisi mi hamilelik mi anlayamadim Eki Görüntüle 3472316
Kürtaj sonrası hormonların yerine gelmesi birkaç ayı bulabilir yalancı pozitif bile çıkabilir

X